غير مصنف

Android için En İyi Düzenleme uygulamaları: Mobil Video Düzenleme Araçları

Film yıldızlarının ve sporcuların fotoğraf ve videolarının sosyal medyada neden harika göründüğünü bilmek ister misiniz? Bunun nedeni montaj ve video düzenleme programlarıdır.

Günümüzde artık film ve televizyon sektöründe çalışan tasarımcılar ve profesyoneller için değil, aynı zamanda YouTube’da kanalları olan içerik oluşturucular, sosyal paylaşım sitelerinde takipçiler ve herkes için Yaz tatili videolarını arkadaşlarınızla ve ailenizle izlemekten ve paylaşmaktan keyif alabileceğiniz harika klipler yapmak istiyor. sizi arama zahmetinden ve zahmetinden kurtarır.

Android’deki montaj uygulamaları, bilgisayarda uğraştığımız uygulamalardan daha hızlı, daha verimli ve etkilidir. O kadar karmaşık ve profesyonel olmayabilirler, ancak sezgiseldirler ve video düzenlemeyi ve sonuçları yalnızca birkaç dakika içinde çıkarmayı kolaylaştırırlar. Ayrıca birden fazla öğrenme eğrisi vardır.

İster acemi ister profesyonel olsun, araçlarının kullanımını kolaylaştırmak için.

Ancak şunu da belirtmeliyiz ki Android sistemindeki montaj programları birbirinden farklı, bazıları ise birbirinden farklı. size filigransız videolar sunan ücretsiz ve bazıları ücretli olup ücretsiz çalışan ancak bazılarını elde etmek için ücret gerektiren avantajlar Bazı avantajlar sağlayan ve diğerlerini sağlayamayanlar da dahil olmak üzere avantajlar, bu yüzden sizden önce dikkatli olmalısınız. Hangi uygulamayı satın alacağınızı seçin, profesyonel sürümlerde gelişmiş özellikler için ödeme yapmayı tercih etmiyorsanız temel özellikleri aramaya çalışın.

Sizin için, video tasarımında uzmanlaşmış ücretsiz ve ücretli olanlar da dahil olmak üzere Android’deki en iyi düzenleme programlarının harika bir koleksiyonunu topladık ve bunlar tonlarca standart ve profesyonel özellik içeren en havalı video düzenleme uygulamaları.

Bu nedenle, arama zahmetine girmeyin. çünkü onlar olmadan özel videoları düzenleyebileceksiniz Çok kolay, arkadaşlarınızın videolarınızın kötü olduğunu söylemeleri için hiçbir bahaneniz yok, bu uygulamalar üzerinde çalışmanın keyfini çıkarın ve hangisinin en iyi olduğuna karar vermek için zaman ayırın sen.

Android için En İyi Düzenleme uygulamaları

برنامج Movavi Video Editor Plus

1. Movavi Video Düzenleyici Artı

Movavi, video düzenleme ve montaj dünyasında büyük bir isim, en iyi özelliklerinden biri, Android’de reklamsız ücretsiz bir uygulama ile uğraşacak olmanız, onunla karşılaşacağınız tek yaygın sorun, eklenti eklemesidir. Videoları dışa aktardıktan sonra şirket logosu filigranı, bu yüzden satın almanız gerekecek Ücretli sürüm kurtulmanız için, ancak ücretli sürüm size en fazla sayıda çıkartma ve periyodik güncellemeler gibi birçok avantaj sağlayacaktır. hemen serbest bırakılırlar.

Ancak, Android sistemi için uygulamaya ve özelliklerine geri dönersek, videolarını düzenlemek ve değiştirmek ve onları istedikleri gibi değiştirmekle ilgilenen birçok insanı tatmin edecek kadar korkunç miktarda özellik içeren güzel görünümlü bir arayüzle karşılaşacaksınız. ayrıca profesyonel videolar oluşturmak için kullanım kolaylığı ve başlık ekleme kolaylığı ile karakterizedir Metin, çıkartmalar, geçişler, efektler, filtreler ve videolarınızı düzenlemek için herhangi bir uygulamada bulmayı beklediğiniz her şey, Montaj Sihirbazını unutmayacağız Tek bir tıklamayla videolarınıza otomatik efektler eklemenize ve ayarlamanıza izin verdiğiçin düzenlemeyi basit bir işlem haline getiren özellik.

Ücretsiz sürüm ayrıca zaman çizelgesi düzenleme tablosuna çok sayıda parça eklemenize ve çok sayıda benzersiz özellik ile ilgilenmenize olanak tanır. Aslında, uygulama ne yazık ki özel paragrafta özetleyemediğimiz korkunç miktarda özellik içeriyor Bunu tanıtmak için, programa kesin bir şans vermelisiniz, size sunduğu tonlarca güzel özellikten kendiniz emin olmak için deney yapın.

Uygulama özellikleri:

 • Anlaması ve birlikte çalışması kolay harika ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • Acemi kullanıcılar için montaj ve düzenleme dünyasındaki en iyi uygulamalardan biri.
 • Videoya birçok efekt ekleme yeteneği.
 • Profesyonel özelliklerin kullanımı kolaydır.

برنامج Actiondirector Video Editor

2. ActionDirector Video Düzenleyici

Aslında, videolarınızı düzenleme ve montajla ilgili yeni profesyonel dünyanıza başlamak için ActionDirector’dan daha fazlasına ihtiyacınız olmayacak, videonuzu bunun üzerinden kaydedebilecek ve ardından düzenleme ve değiştirme işlemine başlayabilecek, istediğiniz efektleri ekleyebileceksiniz. istiyorsanız, videoyu dışa aktarın ve doğrudan Sosyal ağ sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşın ve çok sayıda harika özelliğe sahip olmasına rağmen, onu Android için diğer herhangi bir düzenleme uygulamasından benzersiz ve farklı kılan en önemli özellik, olma özelliğidir. videoları 4K çözünürlükte dışa aktarabilen, neredeyse bunu yapabilen başka bir uygulama bulamazsınız.

Renkleri, parlaklığı, kontrast oranlarını ve doygunluğu ayarlayabileceksiniz, video üzerine kendi ses veya müzik kliplerinizi çok kolay bir şekilde ekleyebileceksiniz, video klipten istediğiniz özel bölümleri vurgulama fırsatı veren kırpma ve kırpma özelliği, animasyon efektleri için birçok kontrol var Yavaş ve hızlı, sonunda düzenleme ve düzenlemeyi çok kolay bir işlem haline getiren standart ve profesyonel özelliklerle doymuş eksiksiz bir düzenleme stüdyosu var, bu yüzden onu kullanmanızı ve Android telefonlarınızda denemenizi öneririz.

Uygulama özellikleri:

 • 4K videoları işleme yeteneği.
 • Videoda yavaş ve hızlı hareket efekti.
 • Uygulama, ister acemi ister deneyimli kişiler için sezgisel ve kullanımı kolaydır.
 • Çok sayıda ücretsiz eklenti ve efekt içerir.

برنامج Adobe Premiere Rush

3. Filigransız Adobe Premiere Rush

Eh, gerçekten de dev Adobe’nin en iyi ücretsiz düzenleme uygulamalarından biri olduğunu söylemeye gerek yok. Neyse ki, bu seferki ücretsiz sürüm filigran içermez ve ayrıca videolarınızı istediğiniz gibi düzenlemenize izin verir, ancak ücretli versiyonu, videolarınıza hayat veren yüzlerce başlık, efekt ve animasyon içeren bir kitaplık Öne çıkan içerikle uğraşmanızı sağlar, Ücretli sürümün diğer profesyonel özelliği, videonuzu düzenlemeyi tamamladığınızda, klibin en boy oranlarını sosyal medya görüntüleme sistemleriyle eşit olacak şekilde ayarlayabileceksiniz.

Ancak ücretsiz sürüme geri dönersek, onu manipüle etmek, efektler eklemek, video kırpmak, ses parçası eklemek ve hızlı ve ağır çekim efektleri eklemek için yeterli bir düzenleme uygulaması yapan harika özellikler bakımından zaten zengindir.

Tek yapmanız gereken sürükleyip bırakmaktır. zaman çizelgesine girin ve ardından kırpmaya, çevirmeye ve döndürmeye veya fotoğraf ve çıkartma eklemeye, video hızını ayarlamaya, renk işlemeye ve onu Android’deki en iyi ve en güçlü düzenleme stüdyolarından biri yapan daha birçok ayara başlayın.

Uygulama özellikleri:

 • Adobe programlarına aşina olan herhangi bir kullanıcı için favori bir seçim olacaktır.
 • Daha çok bir öğrenme eğrisine ve yeni başlayanlar için tanıdık ve kolay bir düzenleme arayüzüne sahiptir.
 • Ücretli sürüm, 4K videoların dışa aktarılmasına izin verir.
 • Filigran olmadan.

برنامج Filmorago

4. FilmoraGo

Android için en iyi video düzenleme ve düzenleme uygulamalarını kendiniz bulun ve İnternet’teki herhangi bir kaynaktaki en iyi düzenleme uygulamalarının listesinin FilmoraGO olmadan olmadığından emin olacaksınız. ürünleri tüm farklı işletim sistemlerinde düzenleme Ve Android uygulamasını diğer herhangi bir montaj uygulamasından ayıran şeyin ne olduğunu bilmek istiyorsanız, cevap çok basit bir şekilde programın kolaylığı ve düzenleme dünyasında yeni başlayanlar için mevcut en iyi seçeneklerden biri olması, ancak kurgu konusunda profesyonel ve deneyimli olsanız bile sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Uygulamanın tek dezavantajı, programın kolaylığı ve araçlarını kullanma kolaylığı dışında, onu diğer herhangi bir uygulamadan farklı veya benzersiz kılan pek çok avantajının olmaması ve diğer bir sorun da size izin vermemesidir. ek efektleri değiştirin, çünkü bunlar doğrudan eklemek için önceden tasarlanmış şablonlar olduğundan Değişmedi, ayrıca filigranı videolardan yalnızca 5 $ karşılığında kaldırmanıza veya 1080p videoları dışa aktarma özelliğine izin veren Filmorastore da var, sonunda harika bir çalışma şablonu var Birkaç saniye içinde videolarınızı düzenlemenize ve çıkarmanıza yardımcı olan tanıdık ve basit bir arayüz ile maalesef birkaç efektle biraz sınırlı kalacaksınız, ancak montaj dünyasındaki maceranıza doğru bir şekilde başlamak için yeterli.

Uygulama özellikleri:

 • Araçlarını öğrenmesi ve kullanması kolaydır.
 • Doğrudan sosyal ağ sitelerinden video ekleme kolaylığı.
 • Daha önceden ayarlanmış efektler ve efektler.
 • Videoyu dışa aktarmadan önce sonuçları görüntüleme yeteneği.

برنامج Funimate Video Editor

5. Funimate Video Düzenleyici

Fumimate, diğer herhangi bir düzenleme uygulamasından o kadar benzersiz ki, sağlam videolardan ziyade nasıl komik videolar oluşturulacağına odaklandığı için uygun bir şekilde adlandırılmıştır ve TikTok, Instagram ve Snapchat ünlülerinin güvendiği en iyi seçeneklerden biridir. Ama baştan dürüst olmak gerekirse, çok önemli bir noktaya dikkatinizi çekmeliyiz, bu harika uygulamanın sağladığı en güzel ve en iyi efektlerin tümü yalnızca ücretli sürümdeki profesyonel özelliklerdir, fiyatı ucuz olabilir. ama yine de kimileri için sorun ve engel olarak görüyoruz.

Uygulama, videolarınızı gerçeğe yakın kliplere dönüştürmek için sayısız harika düzenleme eklemenize olanak tanır. Tonlarca özel animasyon efekti, video efekti, metin, filtre, renk, çıkartma ve arka plan vardır. gerçekten özel videolarınızla arkadaşlarınızı etkilemek dileğiyle. SIzinle uygulama çok kolay ve herhangi bir profesyonellik gerektirmez, bir tuşa tıklayarak videonuzun görünümünü alt üst ve yaratıcı bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Kelimenin tam anlamıyla, “olağanüstü” videolar oluşturmak ve bunları sosyal medyaya aktarmak için kesinlikle ideal seçiminiz.

Uygulama özellikleri:

 • Sosyal medya için komik videolar yapmak için harika bir seçim.
 • Video düzenleme ve düzenleme çok kolaydır ve arkadaşlarla ortak videolar oluşturma yeteneği.
 • Anında kullanım için hazırlanmış 100’den fazla profesyonel efekt.
 • Ücretsiz olarak birçok farklı efekt ve değer modu.

برنامج Inshot

6. InShot

Parantez içinde, yalnızca videoyu düzenlemenize değil, aynı zamanda fotoğraf eklemenize, bunları ayarlamanıza ve profesyonel bir şekilde bir kolaj albümü oluşturmanıza olanak tanıyan güzel, basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır ve çok, çok harika şeyler vardır. tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz, ancak ücretli sürüme yükseltmek istiyorsanız (Aylık aboneliklerde veya bir kerelik satın almalarda) inanılmaz miktarda profesyonel efektten yararlanacaksınız.

Uygulama, kullanım kolaylığı ve sizi birçok komplikasyonla uğraşmadan içinde daha fazla zaman geçirmeye iten tanıdık bir zamanlama ve düzenleme arayüzü ile karakterizedir.İlginizi çekecek birçok efekt vardır ve bazen kendinizi abone olmak zorunda bulabilirsiniz. ücretli efektlerden bazılarından yararlanmak için uygulama, buradaki tek dezavantajı, güzel olan her şeyi bozan Suluboya etiketidir ve yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi bazı temel avantajların kaybı vardır ve sonunda video dışa aktarma işlemidir. oldukça karmaşık ve pürüzsüz olmayan bir süreç, ancak tüm bu kusurlarla uygulamanın seçkin yönünü bozmamalıyız, yine de size yardımcı olabilecek profesyonel bir uygulamadır. mutlaka beğenin.

Uygulama özellikleri:

 • Video montaj ve düzenleme dünyasında yeni başlayanlar için ideal bir uygulama.
 • Uzun zaman gerektiren ve yoğun bir şekilde çalışan çok sayıda araç içerir.
 • Ses kliplerine ek olarak kendi seslerinizi ekleme yeteneği.
 • Yaklaşık 10 milyon kullanıcı tarafından mağazada 4.8’in üzerinde puan.

برنامج Kinemaster

7. KineMaster

Kinmaster, çalışan bir arayüze ve bir sürü harika özelliğe sahiptir ve efektleri manipüle edememe ve değiştirememe gibi bazı dezavantajlar dışında performansında benzersizdir, ancak 4K bir videoyla uğraşıyor olsanız bile herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Video klipte düzenleme ve efekt ekleme sırasında gecikme veya yavaş performans, montaj dünyasına yeni başlıyorsanız, montaj dünyasında atmanız gereken ilk adımın doğru olduğundan emin olun ve emin olun. seni hayal kırıklığına uğratma.

Harika miktarda profesyonel düzenleme aracı ve sizi videolarınızı düzenlemek için daha fazla zaman harcamaya iten harika bir arayüz içerir ve tüm bunlar ücretsizdir. Videoları dışa aktarmak ve paylaşmak için tüm süreç çok kolay, hızlı ve sorunsuz olacaktır. sosyal medya, nihayetinde akıllı telefonlar için güçlü ve kapsamlı bir video düzenleyicidir ve kesinlikle denemenizi öneririz.

Uygulama özellikleri:

 • Uygulama içinde videoları sürükleme ve ekleme kolaylığı.
 • Ücretsiz sürümde muazzam bir araç seti.
 • Video işleme süreci üzerinde büyük kontrol.
 • Ses kontrolü ve kare kırpma.

برنامج Movie Maker Filmmaker

8. Movie Maker Filmmaker

Hem acemi hem de profesyoneller için düzenleme sürecinde eğlenceli bir unsur sağlayan Google Play’deki en iyi ve en popüler video düzenleme uygulamalarından biri. Profesyonel videolar oluşturabilecek ve bunları mesajlaşma ve sosyal ağ uygulamalarında paylaşabileceksiniz. kolay ve en güzeli de tamamen ücretsiz bir uygulama ama aslında uygulamada dikkatinizi çekmemiz gereken benzersiz avantajlar var. montaj dünyasında yeni başlayanlar için güvenli bir sığınak ve her bir aletin önemini ve bunlarla nasıl başa çıkılacağını ve onlardan doğru şekilde faydalanmasını not etmek.

Ayrıca ünlü Shake Video efekti gibi önceden tasarlanmış efektler ve şablonlar vardır ve ağır çekim manipülasyon özelliğinin tıpkı sinematik efektler gibi olduğunu unutmayın, metinler ve çıkartmalar için 50’den fazla animasyon hazır ayarı vardır ve en önemlisi izin verir tekrar düzenleyeceksiniz. Aslında, Google Play Store’da olumlu eleştiriler alan olağanüstü bir uygulamadır ve 2022’de Android için en iyi düzenleme uygulamalarının listesi onsuz değildir, bu yüzden denemenizi öneririz.

Uygulama özellikleri:

 • Uygulamanın tüm özellikleri ve araçları tamamen ücretsizdir.
 • Videoları kırpma ve harika kısa süreli klipler oluşturma yeteneği.
 • Basit arayüz ve kullanımı kolay ve montaj dünyasında acemi ve profesyoneller tarafından test edildi.

برنامج Powerdirector

9. PowerDirector

Aslında CyberLink, hem masaüstü hem de akıllı telefonlar için profesyonel ürünler sunar ve Android uygulaması da bir istisna değildir ve 4K video aktarımına izin veren listedeki neredeyse ikinci uygulamamızdır, ancak bunun en iyi özelliği olduğunu düşünüyor musunuz? Kesinlikle, bu uygulama videoyu işlemede ve efektlerinizi çok kolay bir şekilde oluşturmada “göz açıp kapayıncaya kadar” çalışır, bol miktarda önceden ayarlanmış efekte sahiptir ve bunları istediğiniz gibi manipüle etmek ve değiştirmek kolaydır, renk efektleri seçenekleri olabilir biraz mütevazi ve tekrar modifiye edilmesi gerekiyor, Ayrıca, uygulamanın arayüzü bazen çalışmaya ve düzenlemeye başladığınızda karmaşık ve zor hale geliyor, ancak özelliklerinden yararlanmak için uzun deneyim ve alışma gerektiren profesyonel bir uygulamadır. avantajlar.

Yavaş veya hızlı hareket eden videolar oluşturabilir, video sabitleyici özelliği sayesinde kamera sarsıntısı sorununu giderebilir, başlıklar ve animasyonlar ile zengin ve göz alıcı klipler üretebilirsiniz, programın özelliklerini size ayrılan paragrafta maalesef özetleyemiyoruz. Bunu açıklamak için, bu yüzden denemenizi ve bir süre onunla uğraşmaya devam etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz, kullanmaya alışana kadar, reklamlardan kurtulmak pahalı olabilir ama emin olun her dolar değerinde.

Uygulama özellikleri:

 • Ağır çekim efektini manipüle etme yeteneği.
 • Program düzenleyici arayüzünde gezinmek kolaydır.
 • Birkaç saniye içinde profesyonel videolar oluşturma ve dışa aktarma yeteneği.
 • Tüm işlevler için ücretsiz olarak yerleşik video eğitimlerine sahiptir.

برنامج Quik

10. Quik

GoPro uygulamasının önceki bir kullanıcısıysanız, şanslısınız demektir, işlem tamamdır. Quik, Android’de harika bir örnek ve GoPro kullanıcıları için mükemmel bir seçim olacak şekilde ayarlandı ve geliştirildi. Çok sayıda profesyonel filtre ve araç içeren, gerçekten anlaşılması çok kolay yeni, çok hoş, tanıdık ve kolay düzenleme arayüzüne sahiptir. düzenlemek, kırpmak, çevirmek ve döndürmek için birlikte çalışın ve kullanın. ve benzersiz videolar oluşturun.

Zaman çizelgesi düzenleyicisi, uygulamayla ilgili en iyi şeydir, çünkü profesyonel videolar oluşturmak için fotoğraflarınızı ve videolarınızı telefonunuzda sürükleyip bırakarak düzenlemenize ve ardından arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı olur, ne yazık ki 4K video dışa aktarma özelliğini kaçırabilir, ancak sadece 1440p çözünürlüğe sahip, ancak olumlu yanı, kullanımı kolay Eğlenceli ve yüksek kaliteli içerik oluşturmanıza yardımcı olan gizli özellikler içeriyor. Benzersiz özelliği, görüntülerin sınırsız bulut depolamasıdır, ancak ücretli Düşük fiyata mükemmel bir video düzenleyici olduğu için kesinlikle denemenizi öneririz.

Uygulama özellikleri:

 • Sosyal medyada hızlı paylaşım özelliği.
 • GoPro ile hareketli görüntü uyumluluğu.
 • Tamamlanmamış videolar, daha sonra düzenlenmesi kolay taslaklar olarak kaydedilir.
 • Otomatik olarak senkronize geçişler ve 1080p videoları saniyede 60 kare hızında korur.

برنامج Vivavideo

11. VivaVideo

İçiniz rahat olsun, Android’deki en popüler video düzenleme ve düzenleme uygulamalarından biri olmasına rağmen, kullanımı basit ve kolaydır ve önceden herhangi bir deneyim gerektirmez, ancak basit bir sorumluluk reddi beyanı Bu uygulama özellikle kısa video klipleri düzenlemek için tasarlanmıştır. Web sitelerinde gördüğümüz profesyonel klipler ve sonsuz sosyal medya uygulamaları gibi, kullanmak için tek yapmanız gereken videoyu düzenleme menüsüne eklemek, ardından kırpma ve düzenleme işlemini başlatmak ve tabii ki tonlarca özel efekt bulacaksınız ve Sonunda profesyonel ve yüksek kaliteli bir video elde etmek için kullanabileceğiniz filtreler.

Uygulama, hareket hızında düzenlemeyi destekler ve metin eklemenize ve değiştirmenize izin verir ve diğer birçok düzenleme ayarını bulacaksınız.Ücretsiz sürüm olarak ücretsiz lisansa getirdiği kısıtlamalar nedeniyle VivaVideo uygulaması hakkında bir çekincemiz var. uygulamanın filigranını içerir ve bu nedenle videolardan kaldırmak için ücretli sürümü satın almanız gerekecek ve aynı zamanda reklamlardan kurtulacaksınız.

Uygulama özellikleri:

 • Yeni başlayanlar veya montaj uzmanları için birçok gelişmiş ayar ve kullanım kolaylığı.
 • Birçok yüksek kaliteli şablon ve sonsuz sayıda efekt ve filtre.
 • Fotoğraflar kısa videolara dönüştürülebilir.
 • Tek bir tıklama ile videolarda arka planı karartma yeteneği.
 • Videoya metin ekleme ve yazı tipi boyutunu ve türünü değiştirme yeteneği.

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى