Uygulamalar

iOS ve Android için En İyi 5 Wunderlist Alternatifi

Zaman, iş ve yaşam konularını düzenleme konularıyla ilgileniyorsanız, kesinlikle Wunderlist uygulamasına aşinasınızdır veya onu iş ve kişisel meselelerinizi düzenlemek için kullanmışsınızdır. Durdurulduktan sonra yenisini aramış olmalısınız. Bu nedenle, bugünkü yazımızda, zamanınızı, çalışma programlarınızı ve hayatınızı organize etmede size tatmin edici bir performans sağlayacak iOS ve Android için Wunderlist’e alternatif en önemli uygulamaları gözden geçireceğiz. Ancak bu uygulamalara başlamadan önce, Wunderlist uygulamasına hızlıca bir göz atalım.

Wunderlist Uygulaması

Underlist, bir tür görev yönetimi ve üretkenlik uygulamasıdır. Bunlar oyunlar ve mesajlaşma uygulamaları gibi pek bilinmeyen uygulamalardır ancak öte yandan çok önemlidirler. Uygulama, ister günlük, ister günlük görevlerinizi tamamen düzenlemenize olanak tanır, haftalık ve aylık, Çok öğeli listeler oluşturmanın yanı sıra (ev satın alma ve günlük iş görevleri gibi).

Underlist ilk olarak 2011’de piyasaya sürüldü. 2015 yılında uygulama, küresel yazılım şirketi Microsoft tarafından satın alındı. Satın alma işleminden sonra şirket, Wunderlist’in daha fazla geliştirilmesini durdurdu ve geliştirme ekibini ve kaynaklarını kendi Yapılacaklar Listesi uygulamasına taşıdı. Uygulama, herhangi bir geliştirme yapılmadan her iki mobil mağazada da listede kalmaya devam etti. Haziran 2020’de Microsoft, uygulamanın durdurulduğunu resmen duyurdu ve şirket, Yapılacaklar Listesi uygulamasını Wonder List uygulamasının kullanıcıları için ideal bir alternatif olarak tanıttı.

iOS ve Android için Wunderlist’e En İyi 5 Alternatifin Listesi

1. YAPILACAKLAR

Google Play Store’da bulunan en yüksek puanlı görev yönetimi ve verimlilik uygulamaları kategorisine ait olacak Wunderlist uygulamasının en önemli alternatiflerinden biridir. Şu anda 20 milyondan fazla kullanıcı uygulamayı kullanıyor. Uygulama, büyük ve küçük projeleri organize etmenize ve planlamanıza yardımcı olur.

Uygulamanın en önemli kullanımları arasında:

• Görevleri başlangıçtan itibaren zihninizde fikir olarak kaydedin ve düzenleyin.

• Hatırlatıcılar ve son tarih uyarıları ile son tarihleri hatırlayın.

• Yinelenen son tarihler boyunca alışkanlıkları sürdürün.

Başkalarına görevler atayarak projeler üzerinde işbirliği yapın.

• Öncelik seviyelerinde görevlere öncelik verin.

Son güncellemede uygulamayı tasarlayan şirket, kullanıcılara menüde bölümler ekleme imkanı verdi. Bu, ekip üyeleriyle projeleri yönetmek için mükemmel bir eklentidir.

Wunderlist'e Alternatifler
Wunderlist'e Alternatifler

2. TikTik

Wonderlist uygulamasına en iyi alternatiflerden biridir. Randevu planlamanıza, zamanı yönetmenize, randevuları hatırlatmanıza ve evde, işte ve başka herhangi bir yerde hayatınızı düzenlemenize yardımcı olan basit ve etkili bir görev yönetimi uygulamasıdır. Ayrıca gününüzü en iyi şekilde değerlendirmenize ve yapmak istediğiniz görevleri tamamlamanıza, kişisel hedeflerinize ulaşmanıza, iş arkadaşlarınızla projeler gerçekleştirmenize veya bir alışveriş listesi satın alıp ailenizle paylaşmanıza yardımcı olur.

Uygulamanın avantajlarından biri de görev oluşturma hızıdır, Yazarak veya sesli giriş ile görevlerin eklenebildiği, bitiş tarihi ve görev için uyarıların olduğu yerler, Zaman yönetimi ve kontrol listesi ile üretkenliğinizi koruyun. Ayrıca, onu tasarlayan şirketin, kullanıcıları memnun etmek için sürekli olarak geliştirmesi ve güncellemesi ile karakterizedir.

Wunderlist'e Alternatifler
Wunderlist'e Alternatifler

Ayrıca okuyun: Telefonun şarj olurken aşırı ısınma sorununu çözmeye yönelik çözümler

3. Google Görevleri

Akıllı cihazlarla uyumlu “Google Görevler” uygulaması, her yerden ve her zaman daha fazla görev gerçekleştirmenize, bunları yönetmenize, takip etmenize ve değiştirmenize olanak sağlamanın en iyi yoludur. Tüm cihazlarınızla senkronize edilir. Google Görevler’in, işleri daha hızlı halletmenize yardımcı olmak için Gmail ve Google Takvim’de yerleşik olarak bulunduğunu unutmayın. Uygulama ayrıca görevleri her yerden hızla takip etme, ayrıntılar ekleme, alt görevler oluşturma ve e-postalar aracılığıyla oluşturulan görevleri görüntüleme özelliğine sahiptir. Uygulama aracılığıyla, görevleri zamanında tamamlamanıza yardımcı olmak için görev son tarihlerini görebilir, bildirimler alabilir ve görev tamamlama hatırlatıcıları alabilirsiniz.

Wunderlist'e Alternatifler
Wunderlist'e Alternatifler

4. ÜRETKEN

Bu Wunderlist Habit Tracker alternatifi, sizi sürekli olarak kendinizi geliştirmeye motive etmek için tasarlanmıştır. Uygulama, özel şablonlar oluşturmanıza olanak tanır, Zaman ve hatırlatıcı ayarlama özelliği ile. Ayrıca yinelenen etkinlikler ve kişisel hedefler belirleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmanız için bazı nedenler:

  • Basitlik: Özel alışkanlık listeleri oluşturmanıza yardımcı olacak açık ve güzel bir arayüze sahiptir.
  • özelleştirme: Uygulama, alışkanlığınızı adlandırabileceğiniz tamamen özelleştirilebilir, Bir simge seçin ve rengini seçin.
  • Zaman Yönetimi: Alışkanlıklar ve görevler rutininizin günlük bölümlerine ayrılmıştır ve daha kısa sürede daha fazlasını başarmak isteyen herkes için uygundur.
Wunderlist Alternatifleri
Wunderlist Alternatifleri

5. MeisterGörevi

Önemli bir proje yönetimi ve görev yönetimi uygulamasıdır. İş akışınızı daha verimli hale getirmek için ekibinizle birlikte çalışmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağladığı için kişisel organizasyonunuz için idealdir. Uygulama, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok özellik içerir:

– Sınırsız sayıda görev oluşturun ve başkalarını sizinle işbirliği yapmaya davet edin.

– Tüm görevlerinize hızlı erişim sağlayan pano.

– Önceden tanımlanmış kontrol listeleri/kontrol listeleri.

– Bildirimler, ekibinizde olup bitenler hakkında sizi bilgilendirir.

– Tüm cihazlarda gerçek zamanlı olarak iletişim kurun.

– Projelerdeki ve görevlerdeki faaliyetlerin listesi.

Wonderlist için alternatiflerليس
Wonderlist için alternatiflerليس

Böylece iOS ve Android için Wunderlist’e en iyi 5 alternatifi sunmayı bitirdik, Şimdi tek yapmanız gereken sizin için uygun ve en iyi uygulamayı seçmek.

Ayrıca okuyun: Android durum çubuğunun ve bildirim menüsünün genel tanımı

Nawar Wassouf

كاتب متخصص بأخبار التكنولوجيا والجوالات في مجلة فري موبايل زون وفوني ريفيو وعدد من المواقع التقنية الاخرى

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى