Nasıl

Tik Tok videosunu tüm cihazlara ve her türlü telefona nasıl indirebilirim?

Tik Tok, sosyal medya balinalarının birkaç yıl içinde yaptıklarını başardı. İçeriği ne olursa olsun, Rakamlar açısından Tik Tok, Facebook ve YouTube gibi ağır platformlara rakip. bu yüzden, çoğu ona akın ediyor, Ve çeşitli konularda yayınlananları diğer platformlarda video indirerek paylaşıyorlar, ama nasıl? Bu makalede, Tik Tok videosunun nasıl kolayca indirileceğini anlatacağız.

Tik Tok’tan video indirmeye ne gerek var?

Ağ kararsızsa, bir video (veya birden çok video) indirmek isteyebilirsiniz. Tek bir video 60 saniyeyi geçmese de, Ancak bazıları izlerken acı çekiyor. Bu, Tik Tok hayranlarının sevmediği bir şey.

Videoları genel olarak çeşitli platformlarda da paylaşabilirsiniz, Ve özellikle akrabalarla. Onlara videonun bağlantısını gönderip izlemekten rahatsız olmak yerine, Videoyu doğrudan izleyebilirler, Karşı tarafı memleri izleyerek birkaç saniye boşa harcamanıza gerek yok, Tek bir tıklama ile izleyebilirken.

Tik Tok videosu nasıl indirilir

hemen şimdi, Ve Tik Tok’tan video indirmek için bir nedeniniz olduğunda, Nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır. iyi şansla, Güvenebileceğiniz üç yöntem vardır. Hepsi aynı sonucu sağlar.

1. Tik Tok videosunu uygulama içinden indirin

Tik Tok, videoları doğrudan uygulama üzerinden indirme olanağı sunar, Tabii ki, haklarının garantisi olarak orijinal video sahibinin adıyla sitenin filigranını yerleştirmeyi göz önünde bulundurarak. Videoları GIF veya Canlı Duvar Kağıtları olarak indirme seçeneği de vardır. Ancak bunun için ek bir TikTok uygulaması yüklemeniz gerekecek.

Uygulama içinden Tik Tok videosu indirmek için, Aşağıdakileri izleyin:

  1. İstediğiniz herhangi bir Tik Tok videosunu açın.
  2. Tıklamak Üç nokta.
  3. Tıklamak videoyu kaydet Videoyu Kaydet .

2. Snaptube kullanarak Tik Tok videosunu indirin

Tik Tok uygulaması üzerinden indirmek en iyi seçenek olsa da “çoğu platform size bu seçeneği doğrudan vermediğinden”, Ancak, her zaman mevcut değildir. Orijinal içerik sahibinin ayarlarına göre, Videonun indirilip indirilmeyeceğini belirleyebilir, Duet gibi diğer kişilerin videolarının yeniden kullanılmasını gerektiren diğer özelliklerle birlikte.

Yani, Bu sefer dolambaçlı yoldan gitmek zorunda kalabilirsiniz, Ama alışmış olabileceğin için biraz eğri olmayacak, Bu paragrafa gelmeden önce düşünmüş olabilirsiniz. Yani Snaptube kullanmak için.

yapabilirsin Snaptube Her şekil ve çözünürlükte içerik indirmekten birçok platforma, Bunların en ünlüsü Facebook, Twitter, Ve YouTube “en popüler”. ama neyse, Snaptube kullanımınızın riski size ait olacaktır, Bunun nedeni, resmi olarak Google Play Store’da mevcut olmamasıdır. Ayrıca reklamlar ve spam. Ancak bu, İnternet’ten içerik indirmek için ideal bir uygulama olduğu anlamına gelmez.

Snaptube’u indirdikten sonra, Bu adımları takip et:

  1. Snaptube’u açın.
  2. Ekranın üst kısmında bulacağınız arama kutusuna tıklayın.
  3. Tik Tok’tan istediğiniz herhangi bir videonun bağlantısını yapıştırın.
  4. Tıklamak Girmek Girmek .
  5. Aşağıyı gösteren siyah bir ok bulunan sarı bir daire bulacaksınız, Bastırın.

Bu taraftan. Artık Tik Tok videosunu çeşitli mevcut çözünürlüklerde indirme olanağına sahipsiniz, Bir Tik Tok videosunu ses olarak bile indirebilirsiniz. bazen, Ve bazı platformlarda, İçeriği kalite kontrol şansı olmadan yalnızca video olarak indirme seçeneğiniz olmayabilir (maksimum video kalitesinin 240p (ortak) olmadığı göz önüne alındığında), veya hemen indirmeye başlayabilir, O yüzden şaşırmayın.

3. Tik Tok videosunu SnapTik aracılığıyla indirin

Tik Tok videosu nasıl indirilir

tamam, panik yapma, Bu bir uygulama değil. SnapTik Tik Tok videolarını tek bir tıklama ile indirmenizi sağlayan bir web sitesidir. Tek ihtiyacınız olan video bağlantısı ve sağlanan kutuya yapıştırın. Bir web sitesi olduğu için, Herhangi bir platformdan erişebilirsiniz, Telefon dahil.

Tik Tok videosu nasıl indirilir

sana izin verir SnapTik Videoyu üç farklı sunucudan indirin. Daha önemlisi, SnapTik’in resmi bir uygulaması var Google mağazası . Bu nedenle, Snaptube gibi uygulamalardan emin değilseniz, bunun yerine SnapTik’e güvenebilirsiniz.

Bununla Tik Tok videosunun nasıl indirileceğini ele aldık, Ya uygulamanın kendisi tarafından, veya üçüncü taraf hizmetleri aracılığıyla. Görüşler dileriz, Ve eğlenceli indirmeler.

Ayrıca okuyun: Erişilebilirlik ayarlarınız ve bunlarla neler yapabileceğiniz hakkında bilgi edinin

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button