İncelemeler

Şimdiye kadar çocuklar için en iyi mobil

Çocuklar için en iyi cep telefonunu bulmak, yetişkinler için doğru akıllı telefonu bulmaktan farklı bir süreçtir. Yetişkin bir akıllı telefon bulurken sizin için en iyi özellikleri arıyor olsanız da, Çocuklar için en iyi telefonlar, çocuklarınızı birçok seçenekle boğmadan temel özelliklere sahip olma eğilimindedir.

Bu ihtiyaçlar çocuğunuzun yaşına göre de değişir.Daha küçük bir çocuk için sadece arama ve mesajlaşma ile sınırlayabileceğiniz bir cihaza ihtiyacınız olabilir.Ancak, gençler için, Bu, onları yaşlarına uygun olmayan sitelerden korumaya devam ederken arkadaşlarının kullandığı uygulamaları kullanmalarına izin vermek anlamına gelebilir.

Bazı şirketler özellikle çocuklar için akıllı telefonlar üretiyor. Ancak seçtiklerimizin çoğu, çocukların kullanımına göre uyarlanması kolay ve sıralamamızda yer alan telefonlardır. Çocuğunuzun yaş farkını da dikkate aldık.

Belki bir genç, yedi yaşındaki bir çocuğun seveceği telefondan etkilenmeyecektir. Örneğin bu, belirli yaş gruplarına göre çocuklar için en iyi telefonları seçtiğimiz ve seçimlerimizin yalnızca ebeveyn kontrollerine dayanmadığı anlamına geliyor. Bu, dayanıklılık ve pil ömrü ile satın alınabilirlik ile ilgilidir.

Çünkü her çocuk farklıdır, İlgili yaş grubuna ve telefon sahibi olmak isteyen daha küçük çocuklar için farklı standartlar belirledik. Kullanımı çok kolay cihazlara baktık, Dayanıklılığın yanı sıra, çocuğun bazı stresli davranışlarından kolayca zarar görme endişesi ortadan kalkar.

Daha büyük çocukların çocuklar için en iyi cep telefonu seçimlerine gelince, Çocuğunuzun istenmeyen herhangi bir şeye maruz kalmaması için belirli web sitelerini kısıtlamanıza izin verirken temel bilgileri kapsayan telefonlara baktık ve son olarak, Liseli gençlere gelince, En düşük maliyet, yetişkinler için akıllı telefonların derecelendirilmesinde birincil kriter olarak kabul edildi.

Ayrıca okuyun: Samsung Galaxy Not 21.. Özellikler, fiyat, çıkış tarihi ve özellikler

Şimdiye kadar çocuklar için en iyi cep telefonlarının listesi

Çocuklar için en iyi cep telefonunu nereden seçmeye başlayacağınızdan emin değilseniz, Endişelenmeyin ve en küçük çocuklar dışında hiç kimse için, İşletim sistemi (iOS) veya (Android 10) üzerinde çalışan bir telefon iyi bir cep telefonudur ve çocuklar için en iyi cep telefonu için en iyi seçenekler şunlardır:

Röle Ekranları Telefon

Röle Ekransız Telefon

ağırlık: 71g/Boyutlar: 67,3 x 67,3 x 12,7 mm / Renkler: yaban mersinli nane Tuğla / GPS Yok / Pil Bekleme: 2 güne kadar / Depolama: 1 GB

Röle, tanıdık arama ekranı yerine bas konuş servisine sahip, GPS özellikli bir tür telsizdir, 4G LTE geniş bant kullanır, ayrıca Wi-Fi’ye bağlanır ve şarjlar arasında iki günlük iyi bir pili vardır.

50 ila 200 metre genişliğinde coğrafi çitlerle çevrili alanlar oluşturabilir ve çocuğunuz gezinmeye başlarsa sizi bilgilendirebilir, Dayanıklı ve suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Xplora Git Klip

Xplora Git Klip

Boyutlar: 15,5 x 38,8 x 43,3 mm / Renkler: Pembe, Mavi, Siyah / GPS Yok / Pil: 600 mA / Bekleme: 120 saat/konuşma süresi: 5 saat / ekran boyutu: 1.3 inç / kamera: 0.3 Mega Piksel / Depolama: 16 MB / Ağırlık: 31 gram

Birlikte verilen karabina kancasıyla bir kemere veya sırt çantasına takılmak üzere tasarlanmıştır ve akıllı telefon uygulamanız aracılığıyla çocuğunuzun konumunu takip etmenizi sağlar. Ama bir tane verirseniz, Telefon olarak da kullanabilirsiniz, Basit dokunmatik ekran kontrolleri ve metin mesajları ve emojiler için destek.

Ayrıca okuyun: Ağ gücü açısından en iyi mobil 2021.. tam liste

Nokia 3310 3G

Nokia 3310 (2019)

Ağırlık: 85g / Boyutlar: 115,6 x 51 x 12,8 mm / İşletim Sistemi: 30+ Serisi / Ekran boyutu: 2,4” / Çözünürlük: 240 x 320 / Depolama: 16MB / Pil: 1200mAh / Kamera: 2 mega piksel

Bir aylık bekleme süresine sahip harika bir pil var, net ve net ekran, iyi kamera ve özelleştirilebilir arayüz, Önceden yüklenmiş Facebook ve Twitter simgelerini kaldırmanın kolay bir yolu olmamasına rağmen.

Jitterbug Çevirme

Jitterbug Çevirme

ağırlık: 133g/Boyutlar: 119,4 x 55,9 x 17,8 mm / İç ekran: 3.2 inç / harici ekran: 1.44 inç / depolama: 1 GB / Pil: 1780 mAh / Kamera: 2 Mega Piksel / Renk: grafit ve kırmızı

Jitterbug Flip, daha yaşlı kullanıcılar için tasarlanmış ve pazarlanmıştır. Ancak onu yetişkinler için harika bir telefon yapan özellikler aynı zamanda genç kullanıcılar için de iyi bir telefon olduğu ve bir kamerası olduğu anlamına geliyor. Kullanıcı arayüzünde gezinmek kolaydır.

Nokia 105 v5

Nokia 105 v5

ağırlık: 73g/Boyutlar: 119 x 49,2 x 14,4 mm / Ekran Boyutu: 1,77 inç/çözünürlük: 120 x 160 / Depolama: 1 GB / Pil: 800 mA / Bekleme: 1 ay/konuşma süresi: 15 saat / renkler: Siyah, mavi ve pembe

Nokia 3310 3G’ye çok benzer, Ancak bu cihaz tamamen 2G’dir – bu, interneti kullanamayacağı ve temellere çok fazla odaklandığı anlamına gelir – arama, mesajlaşma ve Snake oynama.

Pil, 15 saat konuşma süresi veya bir ay bekleme süresi için iyidir, Ve çocuğunuzun muhtemelen hiç kullanmayacağı, kulaklık jakına sahip yerleşik bir FM radyo var. Siyah, mavi veya pembe renklerde mevcuttur.

Ayrıca okuyun: En iyi cep telefonu pili 2021 Batarya açısından en iyi telefon

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button