Oyunlar

PUBG Mobile oyununda tadını çıkarabileceğiniz 9 sır

9 profesyonel PUBG Mobile oyun hilesi ve sırrı, PUBG Mobile, dünyanın en popüler oyunu haline geldi. Kafelerde oynayan insan grupları bulacaksınız, sokak köşelerinde, Dünyanın her yerinde.

Sitemize hoşgeldiniz Serbest Mobil Bölge

PUBG Mobile, arkadaşlarla vakit geçirmek veya günün sonunda biraz zaman geçirmek gerçekten eğlenceli. içindeki en iyi şey PUBG Bazı zorunlu olmayan ücretli araçları dışında ücretsiz olduğu için indirmesi gerçekten çok kolay. Oyun, hedefin ayakta kalan son kişi olmak olduğu heyecan verici bir oyundur. Almak kolay olsa da PUBG Ancak kazanmak kolay değil. orada pubg profesyonel sırları Hangisi hakkında konuşmaktan mutluluk duyacağız.

9 Profesyonel oyun PUBG Mobile’ın sırları

pubg mobil oyun
pubg profesyonelleri

Oyunun ilk iki saniyesi gerçekten önemli

İndiğiniz yer size sağlam bir temel sağlar. Yeni başlayan biriyseniz, Yoğun trafik alanlarından uzak durun. Ne zaman büyük bir bina grubu görseniz, Oraya gitmesen iyi olur. Onun yerine, Biraz daha ileri gidin ve daha küçük bir yerleşim yerine gidin. Hala temel ganimet ve silahları bulacaksınız ve diğer oyuncuları savuşturmak daha kolay olacak. Gatka gibi yerlerle başlayın

İndikten sonra ilk temastan kaçının

itibaren pubg hileleri ve sırları sunduğumuz tavsiye, İlk Temastan Kaçının Yere indikten sonra, yapabileceğiniz ilk hatalardan biri erkenden savaşa girmektir. Az önce indiyseniz ve bölgede başka birini duyduysanız, Uzaklaş ve başka bir yöne git.

Diğer oyuncular için gözünüz açık olsun

Yeni bir alan keşfettiğinizde, Gözlerini açık tut. Açık kapıları olan bir binaya girerseniz ve cephane biterse, Orada birinin olması mümkündür. Şimdiye gitmiş olabilirler ama yavaş yavaş çığlık atacaksınız. Aynı şekilde, Bir binada saklanırken kapıları kapatmak zorundasın, ya da yağmaladıktan sonra. Bu size bir avantaj sağlar ve size oyunda sürprizin coşkusunu verir.

Bir silah en iyi silah gibi görünmeyebilir

Ama çoğu yakın dövüş için, özellikle başlangıçta, Gerçekten öyle. başlangıçta, Sık sık bölgelere baskın yapıyorsunuz ve diğer oyuncuları kovalıyorsunuz, Ve Venedik’in parladığı yer burası.

Kalkanı değiştirmeye devam et

Zırhı giy pubg mobil oyun savaşa katılırken. Kalkan titreşip azaldığında değişmeye devam etmek en iyisidir. Daha fazla koruma elde edersiniz.

Akıllı oynayın ve acele etmeyin

İçinden pubg hileleri ve sırları Savaşa acele etmeyin. Acele etmeyin. Doğru silahı seçtiğinizden emin olun ve sonra gidin.

Güçlü silahını bul ve ona tutun

Kazanmak için oynadığında, Güvenilir araçlara ihtiyacınız olacak. iki oyundan sonra, Sizin için en rahat silahı keşfedeceksiniz. her oyunda, Silahı bulmaya çalış ve bulduğunda, bağlı kal. Daha etkili bir silahı düşürmek anlamına gelse bile.

Doğru silahı bulduğunuzda bir keskin nişancı kalibresi edinin, Genellikle kendini belli eder pubg profesyonel sırları İyi bir kalibreye ve araca sahip olmak gerçekten önemlidir. örnek : 4x keskin nişancı kalibresi çok net ve mucizeler yaratacak.

Savaştayken, Zikzak yap

Ateş altındayken düz bir çizgide koşmayın. Bu öldürmenin kesin bir yolu. Onun yerine, Bir zikzak veya rastgele düzende koşun. Örtbas etmek daha uzun sürer ama ölme şansınız çok daha düşüktür.

Yakalandığında uzanma

Birisi uzaktan ateş ettiğinde, Peki tam olarak ne yapmalısınız?

Tabii ki yerde yatmak için çalışacaksın. bu yanlış . Keskin nişancı sizi çoktan tanıdı ve sizi anında öldürme eğiliminde!

yatarsam, Tek yapmaları gereken ateş etmek. Onun yerine, bıçaklandığın zaman, Yukarıdaki ipuçlarını izleyin. silah bırak, zikzak çizin ve rastgele çalıştırın, Biri pubg hileleri ve sırları .

Bu yazıda sırları sunduk pubg profesyonelleri Ve şüphesiz PUBG Mobile oyununun pek çok sanat ve sır barındırdığı bilindiği için PUBG oyununun tüm sırları bunlar değil.

Nawar Wassouf

Tekneik Eng
Back to top button