Uygulamalar

Not almayı ve not almayı sevenler için, iPhone için en iyi yazma ve belge düzenleme uygulamaları burada

Toplar Toplar Günümüzün günlük görevlerin çoğunu gerçekleştirmek için mobil cihazlara artan güveniyle, Kullanıcıların cep telefonlarında kendi belge ve mesajlarını yazmasına yardımcı olacak uygulamaların aranması çok önemli hale geldi. Bu, kendi dosyalarını oluşturup düzenleyebilmek ve hatta yöneticileri veya arkadaşları ile kolay ve hızlı bir şekilde paylaşabilmek ve işin daha iyi yapılmasını sağlamaktır.

Bugünkü makalemizde, makale veya özgeçmiş ve genel olarak tüm belgeleri yazmalarına yardımcı olacak en iyi iPhone yazma ve belge düzenleme uygulamalarını vurgulayacağız.

1. Microsoft Word

iPhone için yazma ve belge düzenleme uygulamaları

Hazırlamak Microsoft Word Birçok kullanıcının kendi dosyalarını oluşturup düzenlemek ve başkalarıyla paylaşmak için güvendiği iPhone yazma ve belge düzenleme uygulamalarından biri, Harika bir tasarıma sahip mevcut şablonlar aracılığıyla belge veya mesaj oluşturmada kullanım kolaylığı ile karakterizedir, Birçok biçimlendirme seçeneği ve aracına ek olarak, Bu uygulamayı bilgisayarlarda kullananlar, telefonlarda belge yazmayı ve düzenlemeyi kolay bulacaktır. iPhone .

Bu uygulama, belgelerdeki notları diğer kişilerle kolaylıkla paylaşma ve ayrıca metinleri düzenlemelerine ve değiştirmelerine izin vermek için izinleri yönetme desteğine sahiptir.

2. Sayfalar

iPhone için yazma ve belge düzenleme uygulamaları

Sayfalar Çoğu cihazda yerleşik olarak bulunan iPhone yazma ve belge düzenleme uygulamalarından biri elma Kullanımı basit bir arayüz ile güçlendirilmiştir, Her türlü belgeyi yazmaya başlamak için birçok hazır şablon sağlayan, Renklerin ve yazı tiplerinin biçimlerini kolaylıkla değiştirme yeteneği ile. Tüm grafikleri ve görüntüleri dahil etme yeteneğine ek olarak ve birçok dil için desteği ile karakterizedir.

Dosyalar için senkronizasyon hizmeti veren uygulamalardan biridir. iCloud Kullanıcıların bunları tüm cihazlarda değiştirmesine ve düzenlemesine izin vermek için, Ayrıca, içeriklerini kolaylıkla düzenlemek için dosyaları kaydetme, dışa aktarma ve birçok kişiyle paylaşma olanağı sağlar.

3. Google Dokümanlar

iPhone için yazma ve belge düzenleme uygulamaları

Bu kabul edilir Google Dokümanlar Her yerden değişiklik yapmak için dosya yazmak ve başkalarıyla paylaşmak için en popüler iPhone yazma ve belge düzenleme uygulamalarından biri, Tek gereken bir hesap Google İstediğiniz metni yazmaya başlamak için, O zaman şununla paylaş Google sürücü Bunları çevrimdışı modda bile düzenleme özelliği ile ( Çevrimdışı ).

Uygulama, kullanıcılarının belgelerini yazmaya başlamasını ve bunlara not eklemesini kolaylaştırmak için birçok hazır ve hazır şablon sunar ve doğrudan siteden kullanılabilir.

Ayrıca Okuyun: Google Dokümanlarını Mobil ve Web’de Düzenleme İzni Nasıl Verilir ve İptal Edilir

4. Ulyses

iPhone için yazma ve belge düzenleme uygulamaları

Ulyses Sıradan bir klavye tarafından desteklenen basit ve ayırt edici bir arayüze ve tüm kullanıcılara uygun gelişmiş bir arayüze sahip olağanüstü bir uygulamadır. ile senkronizasyonu da güvence altına alır. iCloud Dosyaları gerektiği gibi değiştirmek için farklı izinler ekleyerek diğer kişilerle paylaşmak.

Belgenin kenarlarına notlar ve resimler içeren anahtar sözcükleri mükemmel bir şekilde ekleme seçeneği ile tüm biçimlendirme yazı tipi ve renklerinden değiştirilebilir. Ayrıca, yazma işlemi sırasında belgelerin otomatik olarak düzeltilmesini ve yazımını destekler.

Uygulama, depolanan dosyaların içe aktarılmasını sağlar Google sürücü Belgeleri farklı formatlarda kaydetme özelliğine ek olarak bunları görüntülemek ve değiştirmek için txt , PDF , belge , HTML ve diğerleri.

5. Not Defteri

uygulama yazma

bir başvuru hazırlamak Not Defteri En önemlisi karanlık mod olan birçok özelliği desteklemek için iPhone için en iyi yazma ve belge düzenleme uygulamalarından biri ( Karanlık Mod ) kullanıcıların gece gözlerine zarar vermeden yazmalarına yardımcı olmak için.

Belgeyi daha küçük ve daha düzenli paragraflara bölmek ve belgeleri farklı formatlarda kaydetmek için kelime sayısı görüntüleme özelliği sağlar. belge Ve txt Ve PDF .

Uygulama, belge formatlarını renk, yazı tipi boyutu, kenar boşlukları vb. Ve belgeleri başkalarıyla kaydetme ve paylaşma yeteneği Google sürücü Ve dosyaların görüntülenme ve düzenlenme şeklini, örneğin, uygulama ile aynı ada sahip bir klasördeki ada veya tarihe göre değiştirin. Not Defteri .

Daha önce iPhone kullanıcılarının deneyebileceği en ünlü ve en iyi iPhone yazma ve belge düzenleme uygulamalarından bahsetmiştik, Ve dosyalarını kolayca ve her yerde oluşturmalarına ve başkalarıyla paylaşmalarına olanak tanıyan birçok özelliğin keyfini çıkarın.

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button