Uygulamalar

iPhone ve Android için cep telefonu numarasına göre GPS programını indirme bağlantısı

Birçoğumuz, akıllı telefonu yakınlarda bile olmadan yakından takip etmek istiyoruz, bu yüzden size iPhone ve Android için cep telefonu numarası için GPS programının bir açıklamasını sunuyorum. İnsanların bunu yapmasının nedenleri çeşitlidir; Bazıları çalındığında iPhone veya Android’i korumak istiyor, Bazıları da küçük çocuklar ve diğer aile üyeleri gibi diğerlerinin telefonlarını izlemek istiyor. Sebep, polisin görevine giren hususlar, soruşturma ve casusluk gibi güvenlik olabilir. Sebep ne olursa olsun, bu görevi yapan birçok program var. Bu nedenle, iPhone ve Android için cep telefonu numarasına göre GPS programını indirmeniz için size bir bağlantı sağlayacağız.

1. Gizli casus

GPS ve izleme yazılımı listemizde ilk bizimle olan program Xnspy, Hangisi bu alanda popüler programlardan biridir. Her üç platformda da çalışır: iPhone Ve Android Ve. Akıllı telefonların, sahiplerinin bile haberi olmadan izlenebileceği birçok gelişmiş casusluk özelliği sunar. İlk başta, başka bir zamanda erişmek için telefonun etrafındaki sesi tam olarak dinlemenizi ve kaydetmenizi sağlar.

WhatsApp, Facebook Mesenger, Skype ve diğerleri gibi sohbet programlarıyla ilgili tüm konuşmalara, fotoğraflara, videolara ve tüm multimedyalara Xnspy aracılığıyla erişmek de mümkündür. Ayrıca, Xnspy ile tam tarama geçmişine ve tarayıcıda kayıtlı tüm sekmelere ulaşabilirsiniz. Hangi uygulamaların yüklü olduğunu bilmenin yanı sıra, Ve istenmeyen herhangi bir uygulamanın yüklenmesini önleyin.

2. Daha yüksek mobil

Öne çıkan izleme yazılımlarından biri de çocukların, eşlerin veya iş arkadaşlarının telefonlarını onların bilgisi dışında izlemesine olanak sağlayan yazılımdır. Bu programı almak için siteye giriş yapmalısınız daha yüksek mobil Ardından programı mevcut planlardan birine göre satın alın. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra, iPhone ve Android için cep telefonu numarası ile GPS programını indirme bağlantısı içeren bir e-posta size gönderilecektir. Ardından kurbanın tüm telefon verilerini izlemeye ve ana sitedeki kontrol panelinden erişmeye başlayın.

Programın kullanımı kolaydır ve karmaşık değildir.Yüklenmesi sadece birkaç dakika sürer ve kurulu olduğu akıllı telefonun tüm aktivitelerini izlemeye hazırdır. Metin mesajlarına, GPS konumlarına, fotoğraflara ve video günlüklerine erişim sağlar, İzlenen cihazın arama günlüklerine ek olarak. Facebook, Twitter, Instagram, Skype ve diğer sosyal medya programlarına da erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca gönderilen ve alınan tüm e-postalar, yüklü uygulamalar ve takvim etkinlikleri hakkında bilgi toplar. Ve en iyi yanı, programı beğenmezseniz 30 gün içinde paranızı geri alabilmenizdir.

3. Esnek

Herhangi bir akıllı telefonu tam olarak izlemeyi kolaylaştıracak başka bir profesyonel yazılım. Flexispy, birçok kişi tarafından iPhone ve Android için en güçlü cep telefonu numarası bulma programlarından biri olarak kabul edilir. Ancak, özelliklerinin satın alma fiyatı diğer rakip programlara göre daha pahalıdır. Ancak, piyasadaki diğer benzer programlarda bulunmayan sunduğu gelişmiş özellikler nedeniyle bunun için ödenecek miktara değer. İşte Flexispy cep telefonu numarası bulma yazılımını indirmek için bağlantı iphone için Ve Android Ve bilgisayarlar Ve ipad .

Flexispy, gelen ve giden tüm aramaları izleme ve kaydetme olanağı sağlar, ve hatta onu olduğu gibi dinleyerek yaşayın. Ayrıca, izlediğiniz cihaza bağlandıklarında programın sizi uyaracağı belirli kişileri seçmenize olanak tanır, Çağrıyı canlı dinleyebilmek için. Aynı şekilde, Akıllı telefonu izlenen kişi tarafından mesaj gönderildiklerinde bir bildirim almak için belirli kişileri belirleyebilirsiniz. Tabii ki, Flexispy’ın konumlandırma, her türlü multimedyaya erişme ve sosyal medya programlarını kontrol etme gibi birçok özelliğinden bahsetmiyorum bile.

4. iKeyMonitor

iKeyMonitor, rakiplerinden ek ve farklı özellikler taşır, Temelde tıklamaları izleyen ve telefonda tıklanan her şeyi bilen bir programdır, Programları açmak, yazmak veya başka bir şey olsun. Ve hepsinden iyisi, Satın almadan önce yazılımın tüm özelliklerini kontrol edebileceğiniz 3 günlük bir deneme süresi sunar. yani sayılır iKeyMonitor Cep telefonu numarası ile GPS programı indirme işleminde kullanılan en önemli programlardan biridir.

iKeyMonitor, çocuklara zararlı olduğu düşünülen belirli programlara erişimi kısıtlamanıza olanak tanıyan bir “Ebeveyn Kontrolü” özelliğine sahiptir, Ve telefonun etrafındaki sesleri kaydedin. İzlenen telefonun ekran görüntülerini alıp kaydetme özelliğine ek olarak, Böylece çocuk telefonundan hiçbir şey silmez. iKeyMonitor ayrıca tüm tarama geçmişinizi ve erişilen web sitelerini izlemenize ve kaydetmenize olanak tanır. Ve istenmeyen web sitelerini engelleyin. Son olarak, bu program aracılığıyla, kamera uzaktan çalıştırılabilir ve gözlemcinin bilgisi olmadan akıllı telefonun etrafında dönen her şeyi kaydedebilir.

Ayrıca şunu okuyun: Yiyeceklerde kalori saymak için en önemli programlar

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button