Uygulamalar

iOS cihazlarda Haptic dokunsal geri bildirim teknolojisine sahip en iyi klavye yazılımı

iOS akıllı telefonlar, sundukları, kullanıcıların işini kolaylaştıran özelliklerle diğer akıllı cihazlar arasında ayrıcalıklı bir konuma geldi. Bu harika özellikler arasında klavye de var. iOS telefon için varsayılan klavye, zamandan tasarruf etmek için metin değiştirme gibi etkileyici özelliklere sahiptir. Tek elle kullanım modu, metin özelleştirme seçenekleri, Harici klavye ekleme. Ve tüm üçüncü taraf klavyeler, orijinal iOS klavyesiyle rekabet etmeye değmez. iOS cihazlardan daha fazla özellik ve teknolojiye sahip olmalı, Dokunsal dokunsal geribildirimin bir özelliği olarak.

Dokunsal geribildirim, kullanıcının dokunduğu ekranla fiziksel etkileşimi anlamına gelen 3D Touch teknolojisi için geliştirilmiş bir teknolojidir. Uygulamalarda hızlı kısayollara erişmenizi sağlayan hafif bir titreşim üretmek için ekrana uzun süre dokunmaya bağlıdır, Ve cihaz ekranına sadece uzun bir süre basarak bağlantılara ve resimlere hızlıca göz atın. Oyunlar ve çeşitli uygulamalar alanında geliştiricilerin faydasına ek olarak, En önemli şey, iPhone’unuzda çalışırken veya oyun oynarken size yardımcı olması için yazarken satırlar arasında gezinmek için klavyede bundan yararlanmaktır. Bu yüzden size harika Haptic touch geri bildirim teknolojisine sahip en iyi klavye yazılımını gösteriyoruz.

Dokunsal geri bildirim teknolojisine sahip klavye yazılımı dokunsal cihazlarda iOS

1. Gboard

Haptic Touch Teknolojisine sahip en iyi klavye yazılımı تقنية

Android ve iOS cihazlarda sanal klavye sunan bir Google uygulamasıdır. Pek çok şaşırtıcı özelliğe sahiptir, bunlardan en önemlisi harika Haptic touch geri bildirim teknolojisine sahip yazılım klavyeleridir.

iOS cihazlarda Gboard klavye özellikleri

 1. Klavyede yazarken size titreşim özelliği verir Gboard Çünkü dokunsal geribildirim teknolojisini destekler.
 2. Gboard, haritalara, aramaya ve hatta YouTube’a erişmenizi sağlar. Gboard uygulamasından çıkmak ve bu uygulamalara erişmek zorunda kalmadan, Yerleşik Google araması sayesinde, Ve klavyede yerleşik Google Çeviri.
 3. Size aynı anda birkaç dilde sesle yazma yeteneği verir.
 4. Emojiler için yerleşik bir arama çubuğu özelliği sunar.
 5. Gboard, Moğolca gibi yeni diller için destek ekledi, birçok dilin listesine, Daha geniş kapsama alanı için tüm dünyadaki kullanıcılar için.

Ayrıca okuyun: Google Drive’da Samsung Cloud ve Huawei Service Cloud Storage’ı karşılaştırın

2. SwiftKey

Haptic Touch Teknolojisine sahip en iyi klavye yazılımı تقنية

Microsoft Corporation tarafından sağlanan bir uygulamadır. Microsoft istatistiklerine göre, Altı yılda kullanıcıları, klavyesinde 100 dilde 1 trilyon tuş vuruşu yaptı. Bu, 100.000 yıldan fazla yazma süresine eşittir. Aynı zamanda, ayırt edici Haptic dokunsal geri bildirim teknolojisine sahip bir klavyedir.

iOS cihazlarda SwiftKey’in klavye uygulamasının özellikleri

 1. Dokunsal dokunsal geri bildirim teknolojisi, yazarken veya arama yaparken klavyedeki dokunuşlarına yanıt olarak titreşim hisetmek isteyenlere destek olur. Emoji menüsünü açtıklarında onlara hafif bir titreşim hisetme imkanı verir, veya emoji listesine basılı tuttuğunuzda, Veya Emoji Bombasını etkinleştirdiğinizde. Ayrıca bu özellik, manuel olarak etkinleştirmeye gerek kalmadan otomatik olarak etkinleştirilir. Ancak manuel olarak devre dışı bırakabilirsiniz.
 2. Tahmini yazma özelliği sunar, Eklentinizi tahmini metne de koyabilirsiniz, böylece SwiftKey siz yazarken argo ve emojilerde bile sizden öğrenir.
 3. En sık kullandığınız kelimelerin güvenli bir kopyasını saklama özelliği, Tüm cihazlarınız arasında senkronizasyon yapabilme özelliği ile.
 4. Size hızlı kısayollarla dolu eklenebilir ve genişletilebilir bir araç çubuğu menüsü özelliği sunar.
 5. SwiftKey, iOS’ta 106’ya kadar dili destekler. Dünya çapında geniş bir kullanıcı yelpazesini kapsamak için.
 6. Aynı anda iki dilde yazabilme imkanı sunar. Bu, diller arasında geçiş yaparken zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

3. Dilbilgisi Klavyesi

Haptic Touch Teknolojisine sahip en iyi klavye yazılımı تقنية

İngilizce yazmayı geliştirmek için bir platform, En belirgin dilsel doğrulama uygulamalarından biri olarak kabul edilir. Yapay zeka ve doğal dil işleme tekniklerini kullanır. 250’den fazla gramer kuralını kontrol eder. Dilbilgisi ve yazım kurallarını otomatik olarak algılar, noktalama işaretleri, kelime seçimi, ve yazım hataları. Ayrıca metindeki olası sorunları tahmin eder ve gramer, yazım, sözcük ve stil için bağlama özel düzeltmeler önerir. ve noktalama işaretleri. Dünyanın en iyi prova okuyucusu olarak lanse edilir. Günde on milyon kullanıcı Geri Bildirim’den yararlanıyor gramer açısından Aynı zamanda harika Haptic touch geri bildirim teknolojisine sahip en iyi klavye yazılımlarından biridir.

iOS cihazlarda Grammarly klavyenin özellikleri

 1. Dilbilgisi klavyesi dokunsal geri bildirimi destekler, Artık yazarken harf tuşlarına dokunduğunuzda hafif bir titreşim hisedebilirsiniz.
 2. Dilbilgisi klavyesi, iOS cihazınızın tüm uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. iOS telefonunuzda çalışırken performansınızı profesyonel yapan, Hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın, ister Facebook ister e-posta programları olsun, her birinde yazım hatalarını düzeltmek için.
 3. Yalnızca İngilizce dilini destekler, Ancak Amerikan, İngiliz, Avustralya ve Kanada arasında seçim yapabilirsiniz.
 4. Yüksek güvenlik ve güvenilirliğe sahiptir, Genel olarak kullanıcıların bilgilerini özelde ise hasas bilgilerini şifreler.
 5. Kelimelere ek olarak cümleleri düzeltme özelliğine sahiptir, Cümlelerin gramer ve imla açısından düzeltilmesi için doğru koordinasyonunu gösterir, Bu düzeltmeler ve öneriler klavyenin üst kısmında görünür.
 6. En önemli özelliği ise uygulamayı Word ile kullanabilmesidir.

iOS akıllı telefonlar, en fazla sayıda özelliği destekleyen uygulamalar sağlamak için şirketler arasında bir rekabet alanı haline geldi. Bu nedenle, Haptic touch geri bildirim teknolojisi de dahil olmak üzere birçok etkileyici özelliğe sahip farklı klavye uygulamalarımız vardı. Bazıları daha önce incelediğimiz gibi ücretsiz, bazıları ise uygulama olarak bu özelliği tam olarak desteklemek amacıyla ücretli. Swype Ve Dokuz tip ve diğerleri.

Ayrıca okuyun: Android’de Outlook bildirimlerinin gösterilmemesi sorununa kolay çözümler

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button