Uygulamalar

İnternetin hızını doğru ölçen 6 mobil uygulama

Üzerinde çalışan 6 mobil uygulama İnternet hızını doğru bir şekilde ölçünÖzellikle bir dosyanın indirilmesini bekliyorsanız ve dosya takılı kalıyorsa veya boş bir ekrana bakıyorsanız, bir bütün olarak internet hakkında can sıkıntısına veya uğursuzluğa yol açan yavaş bir internet bağlantısının bariz işaretlerini hepimiz biliyoruz. tarayıcınız, sürekli çevrimiçi veya çevrimiçi olsanız da, tek bir sayfa yüklemeye çalışır Günde sadece birkaç kez, bağlantınızın hızı tarama deneyiminizi büyük ölçüde etkiler. İnternet hız testi uygulamaları üzerinde çalışabilir internet hız testi .

En önemli 6 mobil uygulamanın bir listesini derledik İnternet hızını doğru bir şekilde ölçün Böylece internet hızınızı kolayca test edebilirsiniz.

İnternet hızını doğru bir şekilde ölçmek için en iyi 6 uygulama

İşte en iyi uygulamalar İnternet hızını doğru bir şekilde ölçün. Mobil uygulamalarda hız testleri mevcut olabilir. Google mağazası veya elma deposu. Test sırasında mobil cihazların gönderip aldığı bilgilerin hücresel planlar tarafından kullanılan veriler olduğunu unutmamalıyız.

Ookla Hız Testi

hız testi

Yükleme hızını, indirme hızını, tepki süresini ve kararsızlığı kontrol edebilir, Çözünürlüğü, yükleme süresini ve ara belleğe almayı ölçmek için video testleri çalıştırabilir. Test geçmişinizi inceleyebilirsiniz, ve bağlantınızın ne kadar tutarlı olduğunu görmek için gerçek zamanlı grafiklere bakın, ve özel bir VPN’e erişim. Temel uygulama ücretsiz olsa da, Premium sürüm reklamsızdır ve sınırsız VPN içerir.

Uygulama mağazalarda mevcuttur elma Ve Google Oyun. Ayrıca web versiyonu olarak da mevcuttur.

Meteor

meteor

Meteor internet hızınızı test eder ve Wi-Fi, 3G, 4G/LTE ve 5G üzerinden internet bağlantınızı değerlendirir. Meteor, bağlantınızı farklı uygulamalarda test etmenize olanak tanır, Spotify, YouTube, TikTok, Instagram ve Zoom gibi. Ayrıntılı istatistikleri inceleyebilir ve geçmiş testleri performansa göre sıralayabilirsiniz.

Meteor, App Store’larda derecelendirildi elma Ve Google Oyun 4.7’ye kadar.

Hız Testi Ustası

hız testi ustası

SpeedTest Master, üzerinde çalışırken standart hız testleri ve ek özellikler sağlar İnternet hızını doğru bir şekilde ölçün. Ağ kararlılığını kontrol etmek, Wi-Fi’nizi izinsiz kullanan cihazları tespit etmek, en güçlü noktayı bulmak için sinyal gücünü kontrol etmek ve Wi-Fi yönlendiriciniz için en az kalabalık kanalı bulmak için gelişmiş ping gerçekleştirebilir.

SpeedTest Master, ani artışları önlemek için veri kullanımının izlenmesine de yardımcı olur. Bu uygulama on dilde mevcuttur. Uygulama mağazalarda mevcuttur elma Ve Google Oyun .

V-HIZI

V-HIZI

V-SPEED yalnızca mobil uygulama olarak mevcuttur, Gelişmiş ayarlarla ilgilenenler için modern görünümlü bir arayüze ve birçok yapılandırma seçeneğine sahiptir.

Bir Wi-Fi widget’ı, bir mobil sinyal bulucu, mobil ağ kapsama haritaları, geçmiş sonuçları filtreleme ve sıralama seçenekleri ve varsayılan test sunucularını seçme yeteneği içerir. V-SPEED, Apple App Store 4.6 ve Google Play Store 4.8’de derecelendirilmiştir.

SpeedSmart

hız akıllı

SpeedSmart’ın dünya çapında cihazlar arasında Wi-Fi ve hücresel bağlantıları kontrol eden 100’den fazla sunucusu vardır. Basit arayüzü açıktır. Uygulama, yükleme hızınızı ve indirme hızınızı kontrol eder.

Uygulama mağazalarda mevcuttur elma bir mağazada Google Oyun. Ayrıca web versiyonu olarak da mevcuttur.

HIZLI

hızlı TEST AĞI

Uygulama Netflix tarafından desteklenmektedir, İnternet hızını ölçer , Ayrıca dünyanın herhangi bir yerindeki mobil veya geniş bant bağlantınızı değerlendirin.

Hızlı, basit ve reklamsızdır, ancak sınırlı özelliklere sahiptir. Mağazalarda mevcut elma Ve Google Oyun. Ayrıca web versiyonu olarak da mevcuttur.

Nawar Wassouf

كاتب متخصص بأخبار التكنولوجيا والجوالات في مجلة فري موبايل زون وفوني ريفيو وعدد من المواقع التقنية الاخرى

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى