Uygulamalar

Instagram’da daha fazla takipçi ve beğeni almak için Easygetinsta nasıl kullanılır?

Instagram’ın çok yönlülüğü önemini, popülerliğini ve yaygınlığını artırmış, Takipçi ve hayran sayısını arttırmayı bu kadar önemli kılan, Pazarlama çalışması yapmanın temel taşıdır. Bu nedenle bazıları uygulama olarak takipçi ve beğeni sayılarını artırmak için bazı harici uygulamalara başvurmuşlardır. Kolay gelsin.

Instagram Ünlü isim ve takipçiler ve kullanıcılar için en popüler, yaygın ve çekici sosyal medya platformlarından biridir. Büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir. Instagram’ın şu anda aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı var. Instagram kullanıcıları her gün dört milyardan fazla gönderiyi beğeniyor. Instagram’ın asıl amacı sosyal iletişim olsa da, Bununla birlikte, kullanımları e-ticaret de dahil olmak üzere birçok alanı kapsayacak şekilde çeşitli ve dallıdır.

Instagram uygulamasının kullanım alanları nelerdir?

Instagram Easygetinsta

 1. Eğlenmek ve mümkün olduğunca fazla etkileşim elde etmek için kişisel fotoğrafları ve videoları arkadaşlarınızla paylaşın. Instagram’da şimdiye kadar 50 milyardan fazla fotoğraf paylaşıldı. Video gönderileri ayrıca, fotoğraf gönderilerinden %38 daha yüksek olan en yüksek genel etkileşim oranına sahiptir.
 2. Hizmetlerinizi veya sattığınız bir ürünü yerde tanıtmak ve finansal kazanç amacı ile takipçilerinize iletmek, Instagram kullanıcılarının %72’si Instagram’da gördükleri bir ürüne sahip olduklarını söylüyor.
 3. En geniş kitleye ulaşmak için çizim, yemek yapma gibi yeteneklerinizi tanıtın, Bu da şöhretin ve iş piyasasının kapısını açar.
 4. Instagram’ı şirketler, bireyler ve çeşitli kurumlar için bir reklam alanı olarak kullanma imkanı, Belirli bir süre için ürün veya hizmetlerini size bir miktar para karşılığında sunabilirler. Instagram’ın reklam geliri 2019’da yaklaşık 20 milyar dolara ulaştı. Instagram’da günlük 400 milyon hikaye paylaşılıyor ve hikayelerin en çok görüntülenen üçte biri şirketler tarafından oluşturuluyor.

Uygulama kolay gelsin Instagram’da daha fazla takipçi kazanmak için

kolay gelsin

Gerçek Instagram takipçilerini kolay ve hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olmaya adanmış ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca Instagram’da kolayca beğeni almak için en iyi araçlardan biridir. Aynı zamanda gerçek insanları tek bir yerde toplamak ve birbirlerini takip etmek ve birbirleriyle beğeni alışverişi yapmak için %100 güvenli bir sistem sağlar.

Program, Instagram’da gerçek aktif takipçiler kazanarak tanıtım yapmak, gelir elde etmek ve ün kazanmak isteyen girişimciler için iyi bilinen bir destinasyondur.

Bir uygulama nasıl çalışır? kolay gelsin

Easygetinsta, Coins sisteminin ortamını kullanarak birbirini takip eden ve birbirlerinin fotoğraflarını ve videolarını beğenen bir kullanıcı grubuna güvenerek çalışır. Sizin için anonim olan bazı gerçek kullanıcıların hesaplarını izlemek de dahil olmak üzere bir dizi görevi yapmanız gereken yerlerde, Ve para kazanmak için fotoğraflarını ve videolarını beğenin, Ayrıca hesabınız için takipçiler ve beğeniler almak için kullanmak üzere jeton satın alabilirsiniz.

Ayrıca okuyun: 2021’in en iyi Xiaomi telefonları

Uygulama Özellikleri kolay gelsin

kolay gelsin

 1. Instagram’da 10.000’den fazla takipçiye hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilecek çok sayıda takipçiye sahip olmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.
 2. Bunu takip eden tüm takipçiler ve beğeniler gerçektir, bu da takipçilerin kalitesini garanti eder.
 3. Kullanıcılar arasında iletişim ve karşılıklı yarar için güvenli bir ortam sağlar.
 4. Android, iOS ve web cihazlarında çalışır.
 5. Güvenli ve kötü amaçlı yazılım içermez.
 6. Dünya çapında 16 farklı dili destekler.

uygulama nasıl kullanılır kolay gelsin

Doğrudan site üzerinden bir hesap açıp kullanmaya başlamak mümkün olsa da, Belirli bir gönderide 50 ücretsiz beğeni kazanarak, Veya uygulamayı indirmek zorunda kalmadan ücretsiz olarak 50 yeni takipçi edinebilirsiniz. Uygulamayı indirmek, aşağıdaki adımlara göre hızlı bir şekilde yeni takipçiler kazanmanıza yardımcı olan ücretsiz 1000 jeton sunar:

 • Bir uygulama indirin kolay gelsin cihazınızda, ardından açın. Veya resmi web sitesini kullanın.

kolay gelsin

 • Easygetinsta uygulamasında hesabınızı oluşturun ve ardından uygulamaya giriş yapın.
 • Uygulama üzerinden (iPhone veya Android) oturum açarken, 1000 jeton alacaksın, Anında takipçi ve hayran satın alabilirsiniz. Web sitesinden kayıt olduğunuzda, belirli bir gönderiye 50 beğeni alacaksınız. Veya ücretsiz 50 yeni takipçi.
 • Başlamak ve takipçi kazanmak için Instagram hesabınızı ekleyin, Birden fazla Instagram hesabı ekleme ve bunları aynı anda geliştirmeye çalışma yeteneği ile.

kolay gelsin

 • Girdiğiniz Instagram hesaplarından birini seçin ve TAKİPÇİ GET seçeneğinden takipçi ve beğeni kazanma planlarından birini seçin.

kolay gelsin

 • Anında ücretsiz gerçek Instagram takipçileri alacaksınız, Görevin ilerleme durumunu görev listesinden kontrol edebilirsiniz.

madeni para nasıl alınır madeni paralar uygulama içinde kolay gelsin

Easygetinsta hesabınıza giriş yaptığınızda 1.000 jeton almanıza rağmen, Ancak aşağıdaki adımları izleyerek takipçi ve beğeni sayısını artırmak için daha fazla ek para kazanabilirsiniz:

 1. Easygetinsta hesabınızda oturum açın.
 2. Para Al simgesine tıklayın.
 3. Başkaları tarafından gönderilen görevleri göreceksiniz ve uygulama içinde para kazanmak için onlarla etkileşime girebilirsiniz.
 4. Bir gönderiyi beğenirseniz, anında 20 jeton alacaksınız.
 5. Bir hesabı takip ederseniz 100 jeton alacaksınız.
 6. Doğrudan takipçi satın almak için her zaman herhangi bir elektronik ödeme yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Bu sayede uygulama içerisinde bakiyeniz artar ve takipçi arttırmak için farklı planlar satın alabilirsiniz.

Easygetinsta, Instagram hesabınızda aslında takipçi arttırmada etkili olsa da, Ancak, bazı aldatma olmadan değildir. Bir fotoğraftaki veya üründeki beğeniler, gerçek hayran sayısını temsil etmez. Bunun yerine, kullanıcılar içerikle ilgilenmeden takipçi ve beğeni almayı severler. Bu nedenle, beğeniler gerçek dışıdır ve bir ürünü finansal kâr için tanıtmak veya reklamını yapmak amacıyla yanıltıcı sonuçlar verebilir. İyi içerik ve doğru pazarlama ipuçlarını takip etmek, takipçi kazanmanın en iyi yoludur.

Ayrıca okuyun: Arap ülkelerimizde beş-g teknolojisi nerede?

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button