İncelemeler

Galaxy Tomurcukları Pro | Samsung Buds Pro kulaklık incelemesi 2021

Samsung Galaxy Buds Pro, şirketin şimdiye kadar yaptığı en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardır. Kulaklığın fiyatı ise 200 dolar. Ve rahat bir uyum, etkili gürültü engelleme ve iyi ve heyecan verici ses kalitesi elde edersiniz.

Bu kulaklıklar, müziğinizin sesini otomatik olarak kapatan ve konuşmaya başlar başlamaz dış dünyayı duymanızı sağlayan konuşma algılama modu gibi akıllı özelliklerle Samsung’un önceki çalışmalarını iyileştiriyor.

Ama aynı zamanda Samsung’u izole bir dünyaya yaklaştırıyorlar. Apple’a benzer, En iyi deneyim, Samsung markalı cihazlara bağlı kalan kişiler için ayrılmıştır.

Samsung Galaxy Tomurcukları Pro

3D ses ve otomatik cihaz değiştirme gibi bazı özellikler yalnızca bu kulaklıkları bir Samsung telefon veya tablet ile kullanıyorsanız çalışır. Çoğu kişi, farklı mobil işletim sistemleri için tasarlandıkları için Galaxy Buds Pro ve AirPods Pro için alışveriş yapmayacaktır.

Ayrıca okuyun: Lenovo Legion cep telefonu Özellikler ve performans incelemesi

Galaxy Buds Pro tasarımı

Galaxy Buds Pro, silikon uçlu kulak içi tasarıma sahip Galaxy Buds Plus ve açık havada Galaxy Buds Live’ın birleşimidir. Ondan bazı zarafet ipuçlarını ödünç alıyor.

Dış kabuk, parlak ve mat yüzeylerin harika bir karışımıdır ve kulağınızdan daha az dikkat çekecek şekilde yeniden tasarlanmıştır. Samsung, bu yenilenen kılıfın “kulağınızla tomurcuklar arasındaki temas alanını da azalttığını” söylüyor. Bu, konforu artırır ve herhangi bir tıkanıklık hissini azaltır.”

Kanatların uçları Galaxy Buds Plus’tan gitti, Samsung, zaman içinde bazı müşterilerin bunlardan rahatsız olduğuna dair bir mesaj aldığından, Onun yerine, Her zamanki üç boyutta silikon kulak ucu alırsınız, Düşük profilli tasarıma yardımcı olmak için öncekinden biraz daha kısa.

Ayrıca okuyun: Şimdiye kadar çocuklar için en iyi cep telefonu

Pil ve şarj

Galaxy Buds Pro’nun havalı, cep boyutunda şarj çantası, boyut ve şekil olarak Buds Live kasasına o kadar yakın ki, ikincisinin aksesuarları öncekiyle eşleşiyor. Ve hala hem USB-C hem de Qi kablosuz şarj ile şarj oluyor.

Samsung, ANC etkinken beş saate kadar (veya kapalıyken sekiz saate kadar) oynatma sözü veriyor. Kılıf kılıfları size 18 saate kadar toplam pil ömrü veya 28 saate kadar gürültü önleme sağlar.

Galaxy Buds Pro, daha küçük bir pil kapasitesine (tomurcuk başına 61 mAh ve 85 mAh’ye karşı) ve ayrıca güç tüketen ANC’ye sahiptir.

Galaxy Buds Pro ses

Galaxy Buds Pro’nun her kulaklıkta iki yönlü hoparlörleri vardır, 11 mm tweeter ve 6.5 mm woofer var, Bunlar Buds Plus’tan daha büyük, Buds Live’ın 12 mm tek sürücüsünden daha küçük olmasına rağmen.

Bu durumda, Samsung, açık bir kulaklıktan tatmin edici bas almaya daha fazla önem verdi, burada, “Galaxy Buds serisindeki şimdiye kadarki en kapsamlı ses” hedefleniyor. Ve Buds Pro kulaklıkları dinlemek eğlencelidir, iyi bas ile, ve üçlü net, Ve eğlenceli bir ses/video tiyatrosu.

Galaxy Buds Pro’daki aktif gürültü engelleme, Galaxy Buds Live’dakinden çok daha iyidir. Uğraşması gereken çok fazla dış gürültü olduğu için neredeyse hiçbir şey yapmıyor gibi görünüyor.

Ses Algılama özelliği harika. Sesi otomatik olarak azaltan ve konuşmaya başladığınızda ANC’den Ambiyans moduna geçen, Ve bu, Galaxy Buds Pro ile ilgili en iyi şeylerden biri.

Samsung, yakınlarda biri değil de sizin konuştuğunuzu bilmek için çene hareketini algılayan bir ivmeölçer olan “Ses Yakalama Modülü”nü kullanır. Birkaç saniye konuşmayı kestikten sonra, ANC geri döner ve müziğiniz yeniden başlatılır.

Ses algılama beklendiği gibi çalışıyor, Ama kendi kendine konuşmaya ya da müziğinle şarkı söylemeye meyilliysen, Bunu devre dışı bırakmak ve kulaklıklardan birine uzun süre basarak ortam sesini ayarlamak isteyebilirsiniz.

Kontroller, diğer Samsung kulaklıklarla aynı şekilde çalışır. Duraklatmak/oynatmak için tek tıklama, ve sonraki şarkıya geçmek için ikiye katlayın, ve geri dönmek için üçlü, ve hacim için kullanılabilecek özelleştirilebilir bir uzun basış, veya sesli asistanlar, veya çevredeki durum.

Buds Pro kablosuz kulaklık

Sesli aramalar için, Samsung’un üç mikrofonlu bir sistemi vardır ve sesinizi ortamınızdan izole etmek için hüzmeleme kullanır. Buds Pro’nun düşük profili, rüzgar gürültüsüyle mücadeleye yardımcı olur, Izgara odası, dışarıdan biriyle konuşuyorsanız, herhangi bir rüzgar esintisini filtrelemek için iyi bir iş çıkarır.

Netlik de iyidir. Ve Galaxy Buds Pro hala eller serbest “Hey Bixby” özelliklerine sahip.

Samsung, Buds Pro kulaklıkların “118.43 Hz’de” gürültüyü “yüzde 99’a kadar” kesebileceğini iddia ediyor. Bu çok spesifiktir ve çoğu insan için pek bir şey ifade etmeyecektir ve etkiye duyarlı olmanız durumunda yüksek ve düşük gürültü engelleme seviyeleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca okuyun: En iyi katlanabilir telefon 2021 tam liste

Lehte ve aleyhte olanlar Samsung Galaxy Tomurcukları Pro

Galaxy Buds Pro’nun artıları ve eksileri:

Samsung kulaklıklar için şimdiye kadarki en iyi ses kalitesi.

(+) Ses algılama özelliği.

(+) Çok uygun.

(+) IPX7 su ve ter direnci.

(+) Mikrofon performansını iyileştirin.

(-) Pil ömrü ortalama.

(-) Bazı özellikler yalnızca diğer Samsung cihazlarıyla çalışır.

(-) Dokunmatik kontroller zor olabilir.

(-) iPhone’larda artık yazılım desteği yok.

Ayrıca okuyun: En iyi mobil 2021.. Tam liste sürekli güncellenir

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button