Uygulamalar

Davetsiz misafirler seni rahatsız mı ediyor? İşte Android’deki uygulamaları ve dosyaları gizlemek için en iyi 4 program

Bir arkadaşımıza veya bir akrabamıza, yanında olsanız bile, kısa süreli de olsa, telefonumuzu ödünç vermek zorunda kaldığımızda, çoğu zaman bir tereddüt ve biraz korku yaşarız. Belki de programların, resimlerin vb. dahil olmak üzere telefonunuzun içeriğini gördüğünden korktuğu veya utandığı için, Çözüm aslında basit, Tek ihtiyacınız olan, Android’deki uygulamaları ve dosyaları gizlemek için bir program.

Android telefonlar için yazılım ve dosya koruma uygulamaları çok önemlidir.Çoğu kişi önemli dosya, fotoğraf ve mesajları meraklı gözlerden uzak tutmak ister. Hasas belgelerinizi ve fotoğraflarınızı telefon hırsızlarının veya kayıp telefonunuzu bulanların eline düşmekten korumanın yanı sıra.

Bu yazıda size Android’deki uygulamaları ve dosyaları gizlemek için en iyi 4 programın bir listesini sunacağız.

Uygulama gizleme programlarına ihtiyaç duymadan geleneksel yol

Telefonunuzu bir arama yapmak için veya telefonunuzu çocuğunuza oyun oynaması için vermek gibi başka bir hizmet için ödünç vermeniz istendiğinde, Android telefonlar için bu kolay yöntemi izliyoruz. Bu yöntem, sözde misafir hesabının eklenmesine dayanmaktadır.

Misafir kullanıcı hesabını kurmak için tek yapmanız gereken menüye gitmek Ayarlar sonra seç sistem Sonra tıklayın Gelişmiş seçenekler Son olarak, tıklayın Birden Çok Kullanıcı Menüye erişmek için

Açılır menüden özel ve misafir hesabınız arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz, böylece telefonunuz temel uygulamaları ve yazılımı ile yeni bir telefon gibi Fabrika Ayarlarına Sıfırlanacağından özel dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı kimse göremez.

Bu, telefonunuza herhangi bir ek uygulama indirmenizi gerektirmeyen basit ve kolay bir yöntemdir. Ek seçenekler arıyorsanız, Android’de uygulama ve dosyaları gizlemek için en iyi 4 programın bir listesini sizin için hazırladık.

Android’de uygulamaları gizlemek için en iyi uygulamalar

Bir Şeyi Gizle .Uygulama

Android telefon kullanıcıları için uygun uygulamalardan biridir. Uygulamaları ve dosyaları gizlemek için en iyi programlardan biridir, Gizliliğinizle ilgili her şeyi fotoğraflardan, videolardan vb. gizlemenize yardımcı olur, Bir Şeyi Gizle, cihazınızı sürekli olarak davetsiz misafirlerden korumak için çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden en önemlileri:

 • PIN, parmak izi ve şifreden oluşan güçlü güvenlik duvarı.
 • Bu uygulama, Son Kullanılanlar listesinde hiçbir zaman görünmediği için algılanamıyor.
 • Sahte ve sahte bir giriş hesabı sağlayarak gizliliğinize herhangi bir şekilde müdahale edilmesini önleyin.

Uygulamaların ve yeni medyanın uygulama içeriğine aktarılması işlemi çok basittir, Tek yapmanız gereken, gizlemek istediğiniz dosyaları veya uygulamaları paylaşmak ve beliren menüden Bir Şeyi Gizle seçeneğini veya uygulama simgesini seçmek.

Ayrıca uygulama, tüm özel dosyalarınızın bir yedeğini oluşturur ve bunları doğrudan Google Drive’a yerleştirir.

Uygulamayı doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz bu bağlantı .

Ayrıca okuyun: Android ve iOS için en iyi 7 podcast uygulamasıyla boş zamanınızı değerlendirin

Uygulama kilidi

Android telefonlardaki en popüler gizleme uygulamaları ve dosya programlarından biri ve 100 milyondan fazla indirme ile Google Play Store’da en çok indirilenlerden biri olarak kabul edilir. Uygulama, uygulamalardan, dosyalardan, fotoğraflardan ve videolardan gizlemek istediğiniz her şeyi saklar. Uygulama Kilidi’nin özellikleri arasında şunlar bulunur:

 • Parmak izi ve şifreyi destekleyin.
 • Telefonunuza erişmeye ve onu kurcalamaya çalışan her davetsiz misafirin özçekimlerini alın.
 • Telefonunuz kaybolduğunda veya çalındığında, uygulama kilidi, telefonunuzu uzaktan kilitleyerek mükemmel koruma sağlar.
 • uygulamanın kaldırılmasını engelleme, Bu, Gelişmiş Koruma adı verilen bir seçenek sayesinde yapılır; Etkinleştirdikten sonra, uygulamayı kaldırmak için telefon şifresini girmeniz gerekecektir.

Uygulamayı doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz bu bağlantı .

Apex Başlatıcı

Android telefonlardaki en popüler uygulamalardan biridir. Google Play Store’da bir milyondan fazla indirme ile. Önemli uygulamaları meraklı gözlerden saklayarak tam koruma sağlar, Uygulama, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilir ve yüklendikten sonra, önemli uygulamalarınızı gizlemek için şu adımları izlemeniz yeterlidir:

 • Uygulamayı çalıştırın ve gerekli tüm özelleştirmeleri ayarlayın.
 • Ana Ekran sayfasından tıklayın ve Apex Ayarları’nı seçin.
 • Gizli Uygulamalar seçeneğine tıklayın.
 • Gizli Uygulamalar Ekle düğmesine tıklayın.
 • Gizlemek istediğiniz uygulamaları seçin.
 • Uygulamayı Gizle düğmesine tıklayın.

Ve hemen uygulama kaybolur ve hiç kimse onu arama sonuçlarında veya cihazınızdaki sayfalarda ve uygulama listelerinde bulamaz.

Uygulamayı doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz bu bağlantı .

Ayrıca okuyun: Her alanda başarıya giden yolunuz harika Flora uygulamasıyla başlar

Uygulama Gizleyici

Bir başka harika uygulama ve en iyi Android uygulaması ve dosya gizleme yazılımı için mükemmel bir aday, Google Play’de 10 milyondan fazla indirme ile. Uygulama tamamen ücretsizdir, Ve herhangi bir aracı olmadan doğrudan Google Play’den yükleyebilirsiniz.

Yüklendikten sonra uygulama, telefon ekranınızda hesap makinesi benzeri bir simgeye dönüşecektir. Ve hiç kimse hesap makinesi görüntüsünün arkasında birçok gizli uygulama olduğundan şüphelenmeyecek.

Uygulamayı Android’e yükledikten sonra, uygulama için PIN kodunu belirlemelisiniz, Bazı uygulamaları gizlemek istiyorsanız, Uygulamaları İçe Aktar seçeneğine tıklamanız ve gizlemek istediğiniz uygulamayı seçmeniz yeterlidir. App Hider daha sonra seçilen uygulamanın bir kopyasını oluşturur ve onu uygulama içinde tutar.

Ardından orijinal uygulamayı kaldırabilir ve telefonunuzdan kaldırabilirsiniz, Bu şekilde uygulama içindeki gizli yedekleme dışında uygulama telefonunuzdan tamamen kaybolur, Uygulamaya (hesap makinesi) girerek ve PIN kodunu girerek erişebilirsiniz ve istediğiniz uygulama görünecektir.

Uygulamayı doğrudan Google Play Store’dan indirebilirsiniz bu bağlantı .

Ayrıca okuyun: Android ve iPhone’da varsayılan kalite ayarlarını değiştirerek YouTube’da video kalitesi nasıl ayarlanır?

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button