Nasıl

Can sıkıcı reklamlar olmadan YouTube izlemenin üç yolu

YouTube, kurulduğu 2005 yılından bu yana her gün milyonlarca kişinin izlediği en önemli sitelerden biri olmuştur. Son yıllarda sitenin popülaritesinin ve öneminin artmasıyla birlikte sitede görüntülenen videolardaki reklamlar arttı. Böylece site kullanıcıları için bir rahatsızlık kaynağı haline geldi. Özellikle benzer içerikli ve daha az reklam alternatifi olmadığı için buna yönelmek zorunda kaldıkları için. Bu yüzden herkes YouTube reklamlarını engellemenin bir yolunu arıyor. Reklamları engellemenin bir yolunu bulmak da birçok uygulama geliştiricisinin endişesi haline geldi. Ve bugünün makalesi aracılığıyla, Android’de YouTube reklamlarını kalıcı olarak engellemenin en iyi yollarını inceleyeceğiz.

YouTube reklamları gerçekten bu kadar sinir bozucu mu?

Android'de YouTube reklamlarını engelle

Kullanıcıları bu derecede homurdanmaya yönlendiren, YouTube’un reklam görüntüleme politikasıdır. YouTube’daki reklamların çoğu atlanamayan klipler biçiminde gelir; Yani videoyu izlemeden önce baştan sona izlemek zorunda kalıyorsunuz. İlk başta bu reklamlar en fazla 5 saniye uzunluğundaydı, Ama şimdi 15-20 saniye veya belki daha fazla sürebilir. Ayrıca bazı reklamlar bazı yaş grupları veya bazı toplumlar için uygun değildir. Bazen arka arkaya iki reklam gösterilebilir, Genellikle bu reklamlardan biri atlanamaz. Siteyi sağlı sollu dolduran reklamların yanı sıra, Bu, YouTube’un sahibi olan Google’ın veya sitedeki kanalların sahipleri tarafından sempati duymadan birçok öncüsünün şikayetlerine yol açtı. Bildiğimiz gibi, daha fazla reklam, hem site hem de kanal sahipleri için daha fazla kazanç anlamına gelir. Bu nedenle, YouTube reklamlarından rahatsızsanız, Android’de YouTube reklamlarını kolayca engellemenin en önemli yollarını öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

Android’de YouTube reklamlarını engellemenin en önemli yolları

1. YouTube hesabınızı Premium’a yükseltin

Android'de YouTube reklamlarını engelle

Site, kullanıcılarına can sıkıcı reklamlardan kurtulmak için bir hizmet sunuyor, Bu, Premium olarak bilinen ücretli bir aboneliğe katılarak yapılır. Bu hizmet, reklamları engellemenin yanı sıra birçok başka özellik de sağlar, Aylık 12$ fiyatla, Gibi:

  • Reklamsız videolar.
  • Çevrimdışı izlemek için videoları indirme özgürlüğü.
  • Diğer uygulamaları ve oyunları kullanırken videoları arka planda oynatın, Ayrıca ekran kapalıyken.
  • Erişim Youtube müzik Sesli videoları izlemeden dinlemeye adanmış sitedir.

2. Android’de YouTube reklamlarını engellemeye yardımcı olan Youtube Vanced uygulamasını indirin

Android'de YouTube reklamlarını engelle

Başvuru sayılır Youtube Vanded Android’de YouTube reklamlarını kolayca engellemek için kullanılan resmi olmayan bir üçüncü taraf uygulaması, Resmi YouTube uygulamasının karşılaştığı sorunları çözmek için oluşturulan YouTube uygulamasına bir alternatiftir. Ve bu sorunlardan en önemlilerinden biri de Youtube Vanced uygulamasında bulamadığınız reklamlar sorunu, Videoları telefonda mini bir pencerede oynatmaya devam etme ve diğer uygulamaları kullanma özelliğinin yanı sıra, Veya videoyu arka planda oynatmaya devam ederken telefonu tamamen kapatın.

Ayrıca Okuyun: Profesyonel ve Benzersiz Fotoğraflar Elde Etmek İçin Android İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

3. Reklamsız Tarayıcı ile Android’de YouTube Reklamlarını Engelleyin

Android'de YouTube reklamlarını engelle

Can sıkıcı reklamlar tarafından kesintiye uğramadan YouTube’da video izlemenin yollarından biri, Android’de YouTube reklamlarının kalıcı olarak engellenmesini destekleyen tarayıcıların kullanılmasıdır. Giriş yaparak bunu nerede yapabilirsiniz? Resmi YouTube sitesi YouTube uygulamasını kullanmak yerine videoları doğrudan tarayıcıdan izleyin. Android’de YouTube reklamlarını engelleyen en popüler tarayıcılar arasında şunlar bulunur:

    • Ücretsiz AdBlocker Tarayıcı : Android telefonlarda reklamların görünmesini engelleyen en iyi tarayıcılardan biri olarak kabul edilir. Ancak, yalnızca gezinirken reklamları engelleyerek çalışır. Önceki uygulamalardan farklı olarak tüm tarayıcılarda ve uygulamalarda çalışmadığı için. Avantajlarından biri, Google Play Store’da ücretsiz olarak bulunabilmesidir. Çalışmada hız ve pürüzsüzlük ile karakterizedir, Referans için tarama verilerini kaydeder ve gerektiğinde kullanır. Ayrıca sizi kötü niyetli ve güvenilmeyen web sitelerinden korur.
    • UC Tarayıcı : Bu tarayıcı, Android telefonlarda ve bilgisayarlarda çalışmasıyla ayırt edilir, Ayrıca, tarama sırasında hız ve reklam engelleme ile karakterizedir, Özel uygulamalara ihtiyaç duymadan internette gezinirken videoları doğrudan indirmenizi sağlar. Ayrıca virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar, Cihazınızı casus yazılımlardan korur. Google Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir.
  • Opera Mini Tarayıcı : Opera tarayıcısı diğer tarayıcılardan daha popülerdir. Bunun nedeni, hızlı ve reklamsız göz atma yeteneğidir. Bunun nedeni, otomatik reklam engelleme özelliğine sahip olmasıdır. Görüntüleme veya gizleme özelliği ile. Avantajlarından biri, kişisel verileriniz için gizlilik ve koruma sağlamasıdır. Tarama geçmişinizi kaydeder. Ayrıca doğrudan buradan indirebilirsiniz, Cihazınızı casusluk ve takipten korur. Google Play Store’da mevcuttur.

Daha fazla bilgi için nasıl yapıldığına dair makalemizi okuyabilirsiniz. Tüm Android sisteminde reklamları engelle Ve sadece YouTube’da değil, pratik ve etkili yöntemler kullanarak.

Ayrıca okuyun: Telefon numarasını Instagram’dan kaldırın ve Android cihazlarda kişisel hesap bilgilerini düzenleyin

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button