Oyunlar

Çalıştırmak için en iyi 6 çevrimdışı mobil oyunla internet kesintiye uğradığında sıkılmayacaksınız

Çoğumuz şüphesiz en azından hayatı boyunca akıllı cihazında Android veya iPhone olsun bir oyuna düşkün olmuştur, Ancak internet zayıfsa veya sürekli kesintiler yaşıyorsanız, keyif anları uzun sürmeyebilir, O zaman internet kaynağından uzaklaşıp başka bir kaynak aramamız gerekiyor, Bu nedenle, büyük şirketler akıllı telefonlar için oyun üretmeye koştu, İnternet olmadan mobil oyunlar tasarladı Elektronik oyun sevenler için.

Bu tür oyunlar istisnasız tüm yaş grupları arasında çok popüler ve popüler olmuştur. Bu oyunlar, yarış oyunları veya savaş oyunları da dahil olmak üzere, çizgi film oyunları da dahil olmak üzere, çözümler ve bulmacalar da dahil olmak üzere zevklere göre değişiyordu ve kesinlikle, Google Play Store veya App Store’dan istediğinizi indirebilirsiniz.

Ve şimdi size performansı düşük, internet bağlantısına ve hatta büyük bir hafızaya bile ihtiyaç duymayan telefonlar için de indirilebilecek en güzel ve harika oyunları sunuyoruz.

1. GT Yarışı 2

İnternetsiz telefon oyunları

İlk beşten biri olan bir oyun aracılığıyla gerçek ve harika parkurlarda ve internet bağlantısı olmadan gerçek bir yarış arabası sürme deneyimi yaşayabilirsiniz. Çevrimdışı telefon oyunları android ve iphone için araba yarışı oyunları, GT Racing 2 en trend oyundur. Oyunun yalnızca Google Play mağazasında indirilme sayısı on milyondur.

GT Racing 2, 37 küresel otomobil üreticisi tarafından üretilen çok çeşitli gerçek otomobillere (80 otomobil) sahiptir, Ferrari, Mercedes-Benz, Audi, Honda ve daha fazlası gibi, Oyun 13 parça içerir. Sağlanan birçok yarış seçeneği ile, Diğer oyuncularla veya botlarla düello yarışması gibi.

Ayrıca her hafta 28 yeni mücadeleye katılarak sürüş becerinizi geliştirebilir ve yeni arabalar alabilirsiniz. Son olarak, şaşırtıcı düzeyde grafikler ve doğru ayrıntılar size sıkılmayan benzersiz bir deneyim sunacak, Tabii ki, bu oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız yok ve bu en havalı şey.

indirilebilir : Android | iOS (Övgü olarak verilen, Satın alınabilir ürünler var.)

2. Kamyon ABD evrimi

Büyük kamyonları sürmeyi seviyorsanız, Truck USA evrimi, yarı gerçekçi bir kamyon sürüş simülasyonu ve gerçek kamyon taşımacılığı operasyonları ile bu muhteşem deneyimi yaşamanıza izin veriyor. Yakıt, gıda ve büyük mühendislik ekipmanlarının taşınması gibi.

Bu oyunun en belirgin özelliği gerçekçi yollar, Kamyon benzeri bir düzenleme ve gerçekte olduğu gibi bir römork benzeri iç mekan ile. Çok eğlenceli bir simülasyon oyunu ve yeni, gerçek ve benzersiz bir deneyim. Buna ek olarak, yapılır Çevrimdışı telefon oyunları Yani sürekli veya sabit bir internet bağlantınız yoksa endişelenmenize gerek yok.

indirilebilir : Android | iOS (Övgü olarak verilen, Satın alınabilir ürünler var.)

Ayrıca okuyun: iPhone’da bilinmeyen numaralardan gelen aramaları engellemenize yardımcı olacak 4 yol

3. Eternyum

İnternetsiz telefon oyunları

Aksiyon ve rol yapma oyunlarına ilginiz varsa kısa sürede bağımlısı olmanızı sağlayacak ünlü Eternum oyununa sahipsiniz. Bu alanda en çok öne çıkan çevrimdışı mobil oyunlardan biri tartışmasız. Etkinlikleri sizi ormanlar ve mağaralar dünyasına götürür, köyleri ve mezarlıkları keşfeder, Kötü adamlarla, yapılarla, zombilerle, fırtına kuleleriyle ve çarpıcı grafik ayrıntılarla daha birçok heyecan verici macerayla savaşmanın yanı sıra.

Kesinlikle çok keyif alacağınız harika bir oyun. İyi haber şu ki, hem Android hem de iPhone telefonlar için ücretsiz olarak kullanılabilir.

indirilebilir : Android | iOS (Övgü olarak verilen, Satın alınabilir ürünler var.)

4. Badland oyunu

Çevrimdışı telefon oyunları

10 milyondan fazla indirme ve 4.5/5 reytingi ile internete ihtiyaç duymayan macera oyunları kategorisinde en popüler çevrimdışı mobil oyunlardan biri.Şüphesiz en iyi oyunlardan biri. Oyun sizi aksiyon dolu etkinliklerle güzel insanları ve doğayı bulacağınız harika ve gizemli ormanların atmosferinde macera ve aksiyon dolu büyüleyici bir dünyaya götürüyor.

Bu oyunda bir orman sakini rolünü üstlenecek ve ormanı dayanılmaz korkunç bir yer haline getiren orman yollarındaki tüm tuzakları ve engelleri bulmaya ve ortaya çıkarmaya çalışacaksınız.

Basit ve kolay kontrolü ile Badland’in ince detayları, full hd grafik desteği ile dört oyuncuya kadar çok oyunculu modu ve daha bir çok özelliği ile bu oyunda kesinlikle bağımlılık yapacaktır.

indirilebilir : Android | iOS (Övgü olarak verilen, Satın alınabilir ürünler var.)

5. Avrupa cephesi 2

Çevrimdışı telefon oyunları

Savaş oyunlarını seviyorsanız ve gerçek savaş atmosferinde yaşıyorsanız, işte size Europe Front 2 oyununun en iyi açıklayıcısı, Kelimenin tam anlamıyla en eğlenceli oyun, farklı hareket yetenekleri ve sizi ilk sırasında müttefikler grubu ve Mihver Devletler arasında gerçekleşen savaşların dünyasına götüren doğru ve gerçekçi grafiklerle neredeyse gerçek savaş manevraları içerdiğinden. Dünya Savaşı.

Bu oyunda çeşitli silah türleri konusunda eğitilmiş bir askerin rolünü üstleneceksiniz ve hafif tüfekler, keskin nişancılar, makineli tüfekler ve alev makineleri dahil olmak üzere bir silah cephaneliğine sahip olacaksınız. Hatta inanılmaz gerçekçi simülasyonla bir tankı bile sürebilirsiniz.

Aksiyon savaş oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken en önde gelen çevrimdışı telefon oyunlarından biri.

indirilebilir : Android | iOS (Övgü olarak verilen, Satın alınabilir ürünler var.)

6. Meyve Ninja oyunu

İnternetsiz telefon oyunları

Her iki akıllı telefon platformunda (Android ve iPhone) en eski oyunlardan biri olarak kabul edilebilir, Yaşına rağmen, hala oynamak için uygun ve gerçekten eğlenceli.

meyve ninjası, harika grafiklerle tasarımı kolay ve basittir, Ayrıca telefonunuzun hafızasında yer kaplamaz. Oyun çok basit ama parmaklarınızı ekranda kaydırarak yolunuza çıkan meyveleri dilimlerken hızlı bir sezgiye sahip olmanızı ve büyük bir dikkat göstermenizi gerektiriyor.

Unutulmamalıdır ki, oyunun daha yüksek ve daha zor seviyelerine ulaştığınızda, Yolda bazı bombalarla karşılaşacaksınız, Bu bombalar onları kesmemeye dikkat etmeli ve sonra her şey yoluna girecek.

indirilebilir : Android | iOS (Övgü olarak verilen, Satın alınabilir ürünler var.)

Bu, size yüksek dozda eğlence ve heyecan verecek en iyi çevrimdışı mobil oyunların öne çıkan listemizdi. Ayrıca telefonunuz için yüksek özellikler gerektirmez, Çoğu orta sınıf ve hatta düşük kaliteli telefonlarda çalıştırabilirsiniz. Elbette mükemmel bir oyun deneyimi istiyorsanız iyi bir telefona ihtiyacınız var.

Ayrıca okuyun: Android ve iPhone’da Spotify Şarkılarını Gizleme ve Gösterme

Nawar Wassouf

Tekneik Eng
Back to top button