Uygulamalar

Android’den iPhone’a veri aktarımı için en iyi 4 uygulama

Android’den iPhone’a veri aktarma sorununuz varsa ve bunun tersi de varsa, Bu lanetli ikilemi ne kadar basit çözebileceğini merak ediyorsun. Bu yazıda, android’den iPhone’a dosyaları basit adımlarla ve herhangi bir komplikasyon olmadan aktarmak için en iyi 4 uygulamayı inceleyeceğiz.

Apple her zaman zorlaştırmıyordu.

İPhone’ların neden diğer cihazlardan neredeyse izole edildiğini hiç merak ettiniz mi? İPhone tutucu, dosyaları zor değiştirebilir veya diğer cihazlara ve diğer cihazlardan aktaramaz, Sorunu çözmek için her zaman bir broker veya uygulama gereklidir.

Cevap, Apple’ın cihazlarını en güvenli cihaz olarak pazarlaması ve kullanıcılarının gizliliğini korumasıdır, Bunu yaparken, dosyaların doğrudan diğer cihazlarla alışverişini önler, Özellikle android çalıştıranlar.

Android cihazlara ve forma her gün yüklenen sayısız uygulama ve kötü amaçlı yazılım vardır, Apple’ın gördüğü gibi, kullanıcılarının verilerinin güvenliğine yönelik bir tehdit, Bu yüzden mucizesini Android cihazlarla doğrudan temastan izole etmeye karar verdi.

Ancak Android’den iPhone’a veri aktarmanın yolları olmalı, Bu yöntemler nelerdir? Aşağıda, bu ikilemi kolayca ele alacak sağlanacak en iyi ara uygulamaları gözden geçireceğiz.

Android’den iPhone’a veri aktarımı konusunda uzmanlaşmış en iyi 4 uygulama

Çeşitli uygulamaları inceleyeceğimiz listede, Bunların neleri tamamen ücretsizdir, Bazıları bazı avantajlara sahip ücretsiz bir sürüm sunar ve ek özellikler için ücretlidir, Son olarak, ücretli uygulamalar veri aktarımı için en iyi deneyimi sunar.

SHAREit uygulaması

Android'den iPhone'a veri aktarma

Listemizdeki 1 numara, Kullanıcılar arasında en popüler uygulamalar, Sadece Android’den iPhone’a veri aktarımı için değil, aynı zamanda tamamen farklı sistemlerle çalışan farklı bilgisayarlar ve telefonlar arasında veri aktarımı için de.

Uygulama özellikleri:

 • Uygulama muazzam aktarım hızı sağlar, Bluetooth ile dosya aktarım hızının 200 katı (saniyede yaklaşık 700 kPs), Hatta bazı kullanıcılar yaklaşık 20 Megaps’lik en yüksek veri aktarım hızını kaydetti.
 • Uzantılarına ve iPhone’unuz tarafından desteklenip desteklenmediğine bakılmaksızın her türlü dosyayı aktarabilirsiniz, Bu dosyalardaki verilerin kalitesini ve sırasını, dosyayı gönderdiğiniz telefonda olduğu gibi koruyun.
 • Android’den iPhone’a ve bunun tersi yöndeki verileri aynı anda birkaç cihaza aktarabilirsiniz.
 • Doğrudan Wifi’ye dayanır ve bu teknolojinin sunduğu tüm özelliklerden yararlanır.
 • Uygulama ayrıca fotoğraf ve video paylaşım oynatıcıları ve araçlarını içerir, Android veya iPhone cihazlardan aldığınız dosyaları, örneğin sosyal medya sayfalarına ulaştıktan hemen sonra paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı Android’e indirmek için: burada

Uygulamayı iPhone’a indirmek için: burada

Ayrıca okuyun: iOS iPhone’larda Firefox tarayıcısında bulabileceğiniz en iyi ipuçları ve özellikler

Xender uygulaması

Android'den iPhone'a veri aktarma

Kullanıcılara sunduğu harika özellikler ve harika olanaklar nedeniyle listemize ulaşan başka bir harika uygulama, Ayrıca tamamen ücretsizdir. Bu uygulama, Android’den iPhone’a kolayca ve basit adımlarla veri aktarımını sağlar, Her iki cihazı da aynı doğrudan Wi-Fi ağına bağlayarak.

Uygulama özellikleri:

 • Xender’ın uygulaması, saniyede 40 Megaps’ye kadar veri aktarım hızlarında SHAREit ile rekabette başarılı.
 • Herhangi bir bağlantı gerektirmez. Ayrıca internet bağlantısı istemeyin veya Bluetooth’u açmayın.
 • Android’den iPhone’a ve bilgisayar, tablet gibi diğer cihaz türlerine veri aktarabilirsiniz.
 • Diğer aygıtlardan gönderdiğiniz veya aldığınız dosyaları düzenlemek için bir iç dosya yöneticisi içerir.
 • Birçok dil içerir, Buna ek olarak, eski Android sürümlerinde (sürüm 2.3 ve üstü) çalışır, yani bir Android cihazınız veya eski bir iPhone’unuz olsa bile, Bu uygulamayı etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Android’e indirmek için: burada

Uygulamayı iPhone’a indirmek için: burada

Her Yere Gönder uygulaması

Listemizdeki üçüncü başvuru, Aynı alanda olmak zorunda kalmadan Android’den iPhone’a veri aktarımı için benzersiz bir uygulama, Bu benzersiz uygulama, eşler arası taşıma mekanizması “p2p eş taşıma” dayanmaktadır, Bu, dosyaları bir bulut depolama platformunda depolamak zorunda kalmadan, bayant’ı Android’den iPhone’a çevrimiçi olarak aktarabileceğiniz anlamına gelir, Dosya yüklendiğinde ve istenen cihaza gönderildiğinde, izi tamamen internetten kaybolur.

Uygulama özellikleri:

 • Uygulama için 9 milyondan fazla indirme, Dünya çapında 140’tan fazla ülkede mevcuttur.
 • Her türlü dosyayı gönderebilirsiniz. Fotoğraflardan tüm uzantılarındaki videolara ve belgelere kadar.
 • Farklı cihazlar arasında kolay dosya aktarımı, Android’den iPhone ve Windows ve Mac bilgisayarlara kadar.
 • İPhone ve Android’in tüm sürümleriyle uyumludur.

Uygulamayı Android’e indirmek için: burada

Uygulamayı iPhone’a indirmek için: burada

Ayrıca okuyun: Senkronize etmeden Android cihazınıza Google hesabı eklemenin en iyi yolları

Verilerimi Kopyala uygulaması

Android'den iPhone'a veri aktarma

Android’den iPhone’a veri aktarımı için listemizdeki son uygulama, Önceki uygulamalardan daha az verimli olmayan benzersiz ve kullanımı kolay bir uygulamadır, Ayrıca, dosya aktarımı için her iki telefonun da aynı wifi ağında bağlanmasına dayanır.

Uygulama özellikleri:

 • Kullanımı kolay, Kullanıcı arayüzü basittir ve birçok komplikasyon ve seçenek içermez.
 • Ödemeniz gereken ücretli eklentileri veya araçları içermez.
 • Birçok dosya biçimi aktarabilirsiniz, Fotoğraflar, videolar, sıkıştırılmış dosyalar ve android için diğer iPhone’lar gibi ve tam tersi.
 • Sürüm 2.33 ile başlayan Android sürümlerini ve 7.1 sürümüyle başlayan iPhone sürümlerini destekler.

Uygulamayı Android’e indirmek için: burada

Uygulamayı iPhone’a indirmek için: burada

Android’den iPhone’a veri aktarmak için hangi uygulamayı seçerseniz seçin, hepsi aynı şeyi yapar, Tercihli ve sizin için ilginç ve uygun olan uygulamayı seçme isteğinize bağlıdır.

 

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button