Uygulamalar

Android’de güzel Instagram hikayeleri oluşturmak ve bunları düzenlemek için en iyi uygulamalar

Instagram Stories, kullanıcıların Instagram’da 24 saat boyunca görünen bir dizi fotoğraf veya kısa video yayınladığı eğlenceli ve ilgi çekici bir özelliktir. Bu özellik çok yaygınlaştı, Ve daha fazlası, Daha ilginç hale getirmek için mevcut çok sayıda seçenek nedeniyle. Instagram hikayelerini eğlenceli ve çekici hale getirmek için çok çeşitli uygulamalar mevcuttur. Bazı uygulamalar hikayelere efektler ve animasyonların yanı sıra metin hareketleri ekler, Diğerleri fotoğraf ve videoları düzenlemek için daha gelişmiş özelliklere izin verir.

Instagram’ın kendisi hikaye oluşturmak için birçok yaratıcı seçenek sunarken, Daha özel uygulamalar kullanmak hikayelerinizi geliştirebilir. Bu nedenle, bu makaleyle Android’de Instagram hikayeleri oluşturmak ve düzenlemek için en iyi ve en önemli uygulamaları inceleyeceğiz.

1. InShot uygulaması

Instagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları

Instagram hikayeleri oluşturmak için en iyi uygulamalardan biridir, Hem amatörler hem de profesyoneller için harika bir uygulamadır, Güzel Instagram hikayeleri oluşturmanıza yardımcı olmak için kullanımı kolay çok çeşitli tasarım özellikleri sunar.

InShot video editörü bir dizi özelliğe sahiptir, Videoları kırpmanıza, kesmenize, bölmenize, kırpmanıza veya birleştirmenize olanak tanır. Ayrıca birçok video arka planı, filtre ve efekt sağlar. Videolarınıza müzik ve ses de ekleyebilirsiniz, Müziği soldurma seçeneğiyle. Ağır çekim veya hızlı videolar oluşturabileceğiniz bir hız kontrol seçeneği de vardır. Videonun en boy oranını farklı platformlara uyacak şekilde de yönetebilirsiniz. Uygulama ayrıca hem fotoğraflara hem de videolara eklenebilen metin, çıkartma, emoji ve diğer tasarım efektleriyle birlikte gelir.

2. StoryArt uygulaması

Instagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları

StoryArt, Instagram hikayeleri oluşturmak ve Play Store’da en çok puan alan Instagram hikayelerini düzenlemek için en iyi uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın kullanımı çok kolaydır, Kendi Instagram hikayelerinizi oluşturmak için doğrudan kullanabileceğiniz çok çeşitli önceden hazırlanmış şablonlar sağlar.

Şablonlar dışında, Ayrıca tasarım efektleri eklemek için sayısız seçenek sunar. Farklı yazı tiplerine, filtrelere, temalara, metin hareketlerine ve diğer tasarım efektlerine sahip metinler de ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: Android Cihazınıza Senkronizasyon Olmadan Google Hesabı Eklemenin En İyi Yolları

3. Uygulamayı aç

Instagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları

Unfold Instagram Story Editor’ın başka ücretsiz ücretli özellikleri de vardır. Güzel Instagram hikayeleri oluşturmak için şık şablonlar sağlar. Hem fotoğrafları, videoları hem de hikayeleri destekler, Her biri için birçok tasarım seçeneği vardır. Uygulama, kullanıcıların hesap kurmasını gerektirmez. Instagram hikayeleri oluşturmak ve doğrudan yüksek çözünürlüklü Instagram hikayeleri oluşturmaya ve paylaşmaya başlamak için uygulamalar listesine ait uygulamayı indirebilirsiniz.

4. Canva Uygulaması

Instagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları

Grafik tasarımını basitleştirmek için Canva uygulaması. Çıkartmalardan veya duvar kağıtlarından her şeyi oluşturabileceğiniz, ve saniyeler içinde her türlü grafik tasarım, Tek bir aletle.

Uygulamada bulunan düzenleme araçlarını kullanmak çok net bir işlemdir. Parmağınızı ekranda geçirerek görüntüleri veya metni döndürün veya büyütün. Birkaç hızlı tıklamayla renkleri ayarlama, Böylece iki dakikadan daha kısa bir sürede kendi benzersiz yapılandırmanıza sahip olacaksınız. Bu nedenle, Instagram hikayeleriniz için metin hareketleri ve diğer efektlerle güzel görüntüler oluşturmak için kullanabileceğiniz Instagram Hikayeleri Oluşturan Uygulamalar listesindeki en popüler fotoğraf editörü.

5. Adobe Spark uygulaması

Instagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları

AdobeSpark, kullanıcıların video hikayesi oluşturmak için video eklemesine veya fotoğrafları birleştirmesine olanak tanır. Görüntülere efekt eklemek için de kullanabilirsiniz. Ekleyebileceğiniz birçok ses, yazı tipi, animasyon ve diğer tasarım efektleri vardır.

Uygulamanın kullanımı kolaydır ve tasarım deneyimi gerektirmez. Uygulamada bulunan büyük bir koleksiyondan efektler ekleyebilirsiniz. Video hikayeleri için, Sesler uygulama kümesinden veya kendi telefonunuzdan eklenebilir. Uygulama ayrıca farklı hikaye ve mesaj türleri için sayısız özellik içerir.

6. PhotoGrid uygulaması

Instagram Hikaye Oluşturma Uygulamaları

Bu uygulama, Instagram hikayelerinizin gruplu fotoğraflarını veya videolarını oluşturmak için basit ve kullanımı kolaydır. Birçok şablon içerdiği durumlarda, Özellikle Instagram hikayeleri için, aralarından seçim yapabileceğiniz.

Ayrıca, özel görüntüler oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok filtreye, yazı tipi çıkartmasına ve fotoğraf efektine sahiptir. PhotoGrid ayrıca görüntü düzenleme veya arka plan kaldırma özellikleri de sunar. Ayrıca selfie’lere makyaj ekleme veya çıkarma gibi bazı güzellik özelliklerine sahiptir. Selfie çekebileceğiniz ve fotoğrafları otomatik olarak güzelleştireceğiniz bir selfie kamerası vardır.

Android’de güzel Instagram hikayeleri oluşturmak için size en iyi uygulamaları sağladık.

Ayrıca okuyun: PC’ler ve Android Telefonlar için Reddit’i Özelleştirin, Kontrol Edin ve Yönetin

Nawar Wassouf

كاتب متخصص بأخبار التكنولوجيا والجوالات في مجلة فري موبايل زون وفوني ريفيو وعدد من المواقع التقنية الاخرى

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى