Uygulamalar

Android Telefonlarda Metin Mesajları için Otomatik Yanıt Uygulamaları

Kendinizi tamamen işinize vermek, aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza engel olabilir, Ayrıca, yoğun sürüşünüz kısa mesajları cevaplamak için telefonunuzu kullanmanıza engel olabilir, Dinlenme ve rahatlama zamanınız bile mesajlaşmayı keserek engellenebilir. Ve özel zamanınızı bölerek kısa mesajlara sizi rahatsız etmeden hızlı bir şekilde cevap vermekle ilgilenen kişilerden biriyseniz, Sizden anında doğrudan müdahaleye gerek kalmadan kısa mesajlara en önemli otomatik yanıt uygulamaları burada.

Android’de kısa mesajlar için en önemli otomatik yanıtlama uygulamaları

1. SMS Otomatik Yanıt

Metin Mesajları için Otomatik Yanıt Uygulamaları

Kısa mesajlara otomatik cevaplama uygulamalarından en önemlilerinden biri, genel veya özel mesajları kontrol etme özelliği ile cevap verememe durumunda kısa mesajlara otomatik olarak cevap veren otomatik bir uygulamadır, Aşağıdakileri içeren en popüler sosyal ağ uygulama programlarındaki otomatik yanıtlama özelliğine ek olarak: Sinyal, WhatsApp, WhatsApp İşletmeleri, Facebook, ve Google Ses, Google Hangouts, Telegram, Instagram, Discord, LinkedIn, Viber, ve Skype.

Özellikleri SMS Otomatik Yanıt

 1. Varsayılan yanıt formu tanımlama imkanı, Sürüş için özel bir model, bir diğeri iş için ve bir diğeri de kendi önceden ayarlanmış mesajıyla uyumak için, Mesaj alanında düzenleyerek.
 2. Belirli kişilere özel bir mesaj seçme yeteneği. Bu, iyi tanıdığınız veya mesaj beklediğiniz kişiler için daha kişisel bir not bırakmanıza olanak tanır.
 3. Belirttiğiniz numaraları cevaplamama ihtimali, hücresel ağ mesajları olarak, veya banka mektupları.
 4. Yalnızca bir yanıt göndermeyi etkinleştirme ve uygulama, belirli bir süre boyunca aynı kişiden gelen birden fazla mesaja yanıt vermez.
 5. Yalnızca kişilerinize yanıt vermeyi seçme imkanı, veya özel menüler.
 6. Kısa sayıları görmezden gelmeyi seçme imkanı, Bu iyi bir fikir çünkü otomatik spam mesajlarının çoğu kısa numaralardan geliyor.
 7. Otomatik yanıt göndermek için bir zaman aralığı belirleme yeteneği.
 8. Facebook ve WhatsApp’tan gelen mesajlara otomatik yanıt eklemek için uygulama içi satın alma imkanı, ve listeler sona erdiğinde bir uyarı ayarlayın, ve varsayılan bir durum ekleyin. Reklamların kaldırılması dahil her şey için 4,49 ABD doları.

Uygulamayı kullanma adımları SMS Otomatik Yanıt

 • Bir uygulama indirin SMS Otomatik Yanıt google play store’dan yükleyin ve kurun, Android telefonlarda kısa mesajlar için en önemli otomatik yanıtlama uygulamalarına sahip olmak için.
 • Uygulamanın ana ekranında “Ekle veya Düzenle”ye dokunun.
 • Açılır listeden bir şablon seçin.
 • İstediğiniz otomatik yanıt mesajını düzenleyin.
 • Kanal olarak SMS’i seçin.
 • Kaydet’i tıklayın.

Uygulamayı kullanma adımları SMS Otomatik Yanıt Belirli bir kişiye otomatik yanıt vermek için

 • Özel menü başlığının yanındaki düzenle simgesini tıklayın.
 • Kişisel otomatik yanıt mesajınızı düzenleyin.
 • Tamam’ı tıklayın.
 • Kişi Ekle’yi seçin.
 • Atamak istediğiniz kişiyi seçin.
 • Kapat’ı tıklayın.

Bir uygulama için otomatik yanıtlayıcı zamanlama adımları SMS Otomatik Yanıt sms’de Android

 • Özelleştirdiğiniz listenin altındaki mesajlar için otomatik yanıtı kullanmak istediğiniz saati, tarihi veya günleri seçin.
 • Kaydet’i tıklayın.
 • Bu sizi Açık/Kapalı Yanıtları ekranına götürecektir.
 • Bu ekrana yan menüden manuel olarak erişebilirsiniz.
 • Oynat’ı tıklayın.
 • Seçtiğiniz listeyi çalıştırmak için gerekli izinleri verin.

Ayrıca okuyun: Android cihazlarda en önemli mobil erişim noktası sorunları ve çözümleri

2. Uygulama IFTTT

Metin Mesajları için Otomatik Yanıt Uygulamaları

Metin mesajlarına otomatik yanıt vermenin bir diğer önemli uygulaması da otomatik bir işletim sistemidir. Farklı uygulamalar arasında iletişim kurar, Kullanıcı eylemlerini çalıştırmak için web hizmetleri ve cihazlar. Böylece mesajlara otomatik cevap verme gibi birçok görevi yerine getirebilmektedir. ve dosyalarınızın kopyalarını yapın, Cihazın sesli kontrolü ve daha birçok fonksiyon, uygulama çalışır IFTTT Tüm Android, iOS, Google ve Windows platformlarında.

Özellikleri Uygulama IFTTT

 1. Aldığınız mesajlarda belirli kelimeleri yakalamak için aldığınız yeni SMS arama motorunu kullanma yeteneği, Eylem daha sonra göndericiye uygun olmadığınızı bildiren otomatik yanıt olarak bir SMS gönderir.
 2. Web sitenizden bir makaleyi Facebook sayfanızda veya seçtiğiniz başka bir sitede otomatik olarak yayınlama yeteneği.
 3. Cep telefonunuzdan her şeyi sesle kontrol edebilme özelliği, Ve tek bir yerden e-posta takibi.
 4. IFTTT, önemli randevuları ve etkinlikleri takip etmek için takvimle bütünleşir.
 5. Ayrıca önemli dosyaları, fotoğrafları ve kişileri aşağıdakiler gibi bulut depolamaya yedeklemenize yardımcı olur: Dropbox, veya Google Drive.

Metin mesajları için otomatik yanıtlama uygulamaları yeni değil. Gerçekten de şirketler, bir uygulama olarak kısa mesajlara otomatik yanıtlama uygulamaları getirmek için defalarca yarıştı. Otomatik mesaj , Ve Metin Güvende , ve diğerleri, Meşgul olmanız ve telefonunuzu cevaplamanız ve kullanamamanız durumunda vekiliniz olmak, Zamandan ve emekten tasarruf etmek için, Ve sizi rahatlatmak isteyenler için gönül rahatlığı.

Ayrıca okuyun: Telefonunuza önceden yüklenmiş fazladan uygulamalar nasıl silinir

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button