Uygulamalar

Android Telefonlar için En İyi 5 İnternet Hız Testi Uygulaması

Bugün internet, tüm haberleri, bilgileri ve etkinlikleriyle dünyaya ana giriş kapısıdır. Kullanıcıların güvenli ve hızlı bir şekilde gezinmeleri ve aradıklarını bulmaları için mümkün olan en iyi koşulları sağlamak için İnternet’e bağlanmanın birçok yolu vardır. Uygulamaları indirirken, en sevdiğiniz filmleri izlerken, hatta sosyalleşirken.

İnternet bağlantısı ne kadar hızlı olursa, çeşitli görevlerin kullanıcılar için o kadar kolay ve iyi olacağı bilinmektedir. Bu nedenle, genel olarak geçen süreyi bilmek için herhangi bir işlem yapmadan önce her zaman ağ bağlantılarının hızını bilmek isterler.

Genel olarak, telefonlarda İnternet hızını ölçmek için birçok uygulama vardır. Android Aşağıda, birçok kullanıcının tüm işlerini istedikleri şekilde ve istedikleri zamanda halletmek için bağlanabildiklerinden emin olmak için benimsediği bu uygulamaların en iyilerinden bahsedeceğiz.

1. Ookla’dan Hız Testi

internet hız testi uygulamaları

Milyonlarca kullanıcı tarafından bağlantı hızını kolay ve doğru bir şekilde ölçmek için kullanılan en popüler internet hızı ölçüm uygulamalarından biridir.

sağladığı sonuçlarla, Dosyaların indirme ve yükleme hızını ve gecikme süresini de algılar.

İnternet bağlantısının kararlılığını gösteren gerçek zamanlı grafikler aracılığıyla mevcut ağ analizini görüntüleyen basit, kullanımı kolay bir arayüze dayanmaktadır, Önceki testler, varsa sorun giderme ile ayrıntılı raporlarıyla takip eder.

Bir özellikte gezinirken gizlilik ve güvenlik sağlar En hızlı VPN Bedava, Daha fazla özelliğe sahip ücretli bir sürümde mevcuttur.

Telefonlar için uygulamayı indirin Android .

2. HIZLI Hız Testi

İnternet Hız Ölçümü

Firmanın sunduğu internet hız ölçüm uygulamalarından biridir. NETFLIX Kullanım kolaylığı ve performans hızı ile öne çıkan reklamsız bir uygulamadır, Bağlantının mobil veri üzerinden mi yoksa bir ağ üzerinden mi olduğunu, ağı analiz eder. Kablosuz internet İndirme hızı ve yanıt süresi hakkında ayrıntılı bilgilerle, aksaklıkların veya sorunların nerede yavaş bağlantıya neden olduğunu öğrenin ve ortaya çıkan raporları da saklayın.

Telefonlar için uygulamayı indirin Android .

göktaşı .3

internet hız testi uygulamaları

İster telefon datası ister bağlantı üzerinden olsun internetin hızını ölçme uygulamalarından biridir. Kablosuz internet Ayrıca, Reklamsız olması, İnternet bağlantısının performansını ve indirme hızını kontrol etmesi, farklı uygulamaların telefonda çalışırken performansı üzerinde, aynı anda 6 uygulama birlikte çalışırken kontrol etme imkanı ile karakterizedir. zaman.

Sağladığı sonuçlar ve yükleme ve indirme hızı açısından kullanımı ve anlaşılması kolaydır, Tamamlanan tüm testleri görüntüleyerek ve bunları en iyi veya en kötü sonuçlara göre sıralayarak gerçekleşen değişiklikleri bilmek için performans raporları tutmak.

Telefonlar için uygulamayı indirin Android .

Ayrıca okuyun: Telefonunuzu Daha Hızlı Hale Getirmek İçin Android İçin En İyi Dosya Temizleme Uygulaması .

4. HIZ KONTROLÜ İnternet Hız Testi

internet hız testi uygulamaları

İster mobil data kullanırken ister ağ üzerinden internet bağlantısının performansını kontrol etmek ve hızı ölçmek için tasarlanmış internet hız ölçüm uygulamalarından biridir. Kablosuz internet,

Belirli bir süre boyunca genel performansı belirlemek için indirme ve yükleme hızı ve yanıt süresi açısından tüm testlerin sonuçlarını ve önceki sonuçlarını otomatik tarama ve saklama özelliği sağlar, Ve sonuçları başkalarıyla kolayca paylaşın.

Mobil ağ operatörünüzün veya ISS’nizin hızını test ederek internet hızını kontrol etmek ve değişiklikleri izlemek için kullanımı kolaydır.

Telefonlar için uygulamayı indirin Android .

5. Hız Testi Işığı

İnternet Hız Ölçümü

Uygulama, kullanımı basit bir arayüz aracılığıyla indirmeler ve dosya yüklemeleri dahil olmak üzere İnternet bağlantısının performansını kontrol etmek için hafif bir araç olarak karakterize edilir. Otomatik taramalar etkinleştirildiğinde, bağlantının telefon verileri veya ağ üzerinden olması fark etmeksizin Kablosuz internet Güvenilir ve doğru sonuçlarla.

Uygulama, bir başlık görüntüleme yeteneği sağlar IP Kullanıcı için önceki muayenelerden elde edilen sonuçların farklı değerlendirmelere göre düzenlenmesi ve bu sonuçların sosyal paylaşım sitelerinde başkalarıyla paylaşılmasının bir arşivi.

Telefonlar için uygulamayı indirin Android .

Kullanıcıların ağ erişimlerinin tüm detaylarından ve belirtilen zamanda uygulamalarını ne ölçüde indirebileceklerinden veya güncelleyebileceklerinden haberdar olabilecekleri en iyi internet hız ölçüm uygulamalarından daha önce bahsetmiştik.

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button