Uygulamalar

Android için yayınlamak en iyisi: Hak edilen en iyi 3 unvan adayı uygulama listesi

Birçoğumuz telefonumuzu çok fazla tahsis etmekle ilgileniyoruz ve buna adanmış bir kullanıcı arayüzüne sahip olmak istiyoruz, Zevklerine uygun olarak gider ve android telefonlarda geleneksel ayarların sunamayacağı benzersiz bir deneyim sunar. Bu nedenle, Android telefonunuzda size benzersiz ve farklı etkileşimli arayüzler sunan özel bir Android başlatıcısı almak istiyorsanız, bu yazıda size 3 harika başlatıcı listesinden en iyi Android başlatıcısını sunacağız.

Android tam olarak ne yayınlanır ve özellikleri nelerdir

Android el ilanlarının ne olduğunu ve yükledikten sonra telefonunuza hangi öğeleri eklediğinizi merak edebilirsiniz. Çok basit. Android’de çalışan diğer uygulamalarda olduğu gibi. Bu uygulamanın görevi telefonunuzdaki görsel öğeleri değiştirmektir, Ekranın arka planından kilit arka planına, açılır menülerin, ayar listelerinin, sistem uygulama kodlarının vb.

Broşürlerin avantajları şunlardır:

  • Görsel öğeleri özelleştirmede büyük esneklik
  • Sistem içindeki farklı kullanıcı arabirimlerini değiştirme yeteneği
  • Bildirimleri ve telefonunuzda nasıl göründüklerini düzenleme
  • Sistemin ekranla ilgili özelliklerinin çoğunu değiştirin, Aydınlatma, ekranın nasıl kilitlenmesi vb.

Android Flyers için en iyisi

Aşağıda, Android 2020 ve 2021 için en iyi başlatıcı unvanına aday gösterilen üç altın uygulamanın seçkin bir listesini, her bir uygulamanın özellikleri ve avantajları ile kullanıcıya sunduğu hizmetler ve öğelerle inceleyeceğiz.

Nova Launcher uygulaması

Android için yayınlamak en iyisi

veya Android telefonlarda ana sayfaları özelleştirmenin sözde kralı, En popüler Android bültenlerinden biridir ve Google Play Store üzerinden daha fazla yüklenir. Uygulama hızlı performanslı, verimli ve cihazlarda hafiftir, Bu yüzden biraz eski bir telefonunuz varsa endişelenmeyin, uygulamayı kolayca indirip yükleyebilirsiniz.

Kalbe güçlü bir rakip, Android için en iyi başlatıcıdır, Benzersiz bir kullanıcı deneyimi ve mevcut arayüzler ve öğeler arasında sorunsuz bir geçiş sunar, ve telefon sisteminizdeki açılış sayfalarını ve bildirimleri özelleştirmenizi sağlar, Ayrıca, klasör şekilleri ve uygulama kodları değiştirilebilir.

Uygulama ayrıca ana sayfanın ilk arayüzünde sizin sık kullandığınız uygulamaları göstermenizi sağlar, Telefon ekranındaki belirli şekilleri veya el hareketi modellerini özelleştirmenin yanı sıra, her işlem belirli bir siparişe yol açar, Uygulama simgesine gitmek zorunda kalmadan kişileri doğrudan göstermek için bir C çizimi atıyor gibisiniz.

Uygulama ayrıca, sayfalar arasında gezinirken görünecek boyutu, genel görünümü, kenarları ve efektleri değiştirme yeteneğine sahip mevcut birçok özellik arasından seçim yapmanızı sağlar, Başka bir deyişle, uygulama kelimenin tam anlamıyla ana sayfayı istediğiniz gibi çizmenizi sağlar.

Bu uygulamanın en büyük olumsuz, kullanıcıların isteyebileceği birçok seçenek sağlayan ücretli bir sürümü olduğu kalır, Ancak, ücretsiz sürüm çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler içerir, Buna ek olarak, seçenekler ve çok çeşitli ayarlar kullanıcının kafasını karıştırabilir.

Ayrıca okuyun: Android telefonlarda çevrimdışı bir hatayı düzeltme

Evie Launcher uygulaması

Android'i yayınlamak daha iyi

Bu uygulama öncelikle tüm Android cihazlarda hızlı, pratik ve pürüzsüz olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu uygulamanın Android için en iyi başlatıcı yarışmasına girmesindeki rahatlığın en belirgin özelliklerinden biri de içerdiği akıllı arama özelliğidir.

Akıllı arama, kullanıcının parmağını ana ekranda aşağı hareket ettirir ettirmez özel bir arama alanına erişmesini sağlar, Telefonundaki her şeyi arayabildiği yerde, adlar, uygulamalar, dosyalar, fotoğraflar vb. Kullanıcılar, çevrimiçi olarak konuları bile arayabilir.

Nova’da olduğu gibi Evie uygulaması da kullanıcılarına ev özelleştirmesini en üst düzeye çıkarma avantajı sağlıyor. Örneğin, ayar şeritlerinin ve sistem simgelerinin sınırlarını ve görünümünü değiştirebilir ve özel simgeler ekleyebilirsiniz, saatler, takvimler vb. Ayrıca, henüz okumadığınız bildirimleri içeren uygulama simgelerini yerleştirmek için bir sayfadaki klasörü veya alanı özelleştirebilirsiniz.

Bu uygulamanın gücü tamamen ücretsiz olması ve herhangi bir reklam içermemesidir, Ve uygulamanın aboneleri için özel bir içerik yoktur, Tüm ayarlar kullanılabilir, Ayrıca, telefonunuzu google drive’da buluta ayarladığınız ayarları saklamanıza olanak tanır, Bedava da.

Akıllı Başlatıcı 5 uygulaması

Android Yayıncılık için En İyisi

Birçok özelliği ile bir başka harika uygulama, onu bu yılki en iyi Android başlatıcıları listesine sokuyor. Birincil amacı telefonunuzu istediğiniz ve istediğiniz şekilde özelleştirmektir. Bu uygulama esas olarak uygulamaları düzenleme ve sınıflandırma konusunda uzmanlaşmıştır, Örneğin, uygulamalarınızı ayırabilir ve tek tek kutulara kategorilere ayırabilirsiniz, Örneğin, oyun uygulamalarını, en son İnternet uygulamalarını ve üçüncü olarak bağlanmayı, ayarları oluşturmayı vb.

Uygulama ayrıca istediğiniz derecelendirmeyi veya uygulamayı bir şifre ile gizlemenize veya korumanıza olanak tanır, Ayrıca derecelendirmeleri ve uygulamaları ada, son kullanım tarihine veya indirme sırasına göre düzenleyebilirsiniz, Uygulamaları kodlarının renklerine göre bile düzenleyebilirsiniz! Gerçekten garip ama birçok kullanıcı bunu isteyebilir.

Uygulama ayrıca telefon belleğinden (ad ve uygulama listeleri) ve internetten arama sonuçları öneren akıllı bir arama özelliği sunar, Windows arama aracının mekanizmasına benzer. Ana sayfaya sürekli basarak, uygulama tarafından sağlanan her türlü uygulama simgesine, özelliğine ve arka planına göz atabilirsiniz, Aralarından seçim yapabileceğiniz uzun bir benzersiz seçenekler listene sahipsiniz.

Uygulamanın ana dezavantajı, bazıları için sıkıntı olabilecek reklamların varlığıdır, Bazı simgeler, özellikler ve bazı ayarlar yalnızca uygulamanın ücretli sürümünde kullanılabilir. Aksi takdirde, tüm seçenekler ücretsizdir.

Ayrıca okuyun: Gmail Senkronizasyon Sorununu Çözmenin En İyi 6 Yolu

Telefonunuzu zevkinize ve oryantasyonunuza göre özelleştirmek ve üzerinde kendine özgü bir kişisel parmak izi bırakmak istiyorsanız, android yayıncılık uygulamaları çözümdür, Elinize, her biri Android için En İyi Başlatıcı unvanı için güçlü bir aday olan ve gerçekten dikkatinizi ve hayranlığınızı alacak bir uygulama listesi sunduk, Bu yüzden kesinlikle deneyime değer.

Nawar Wassouf

كاتب متخصص بأخبار التكنولوجيا والجوالات في مجلة فري موبايل زون وفوني ريفيو وعدد من المواقع التقنية الاخرى

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى