Uygulamalar

Android cihazlar için en iyi 5 anonim sohbet uygulaması

İletişim ve sohbet uygulamaları zamanımızda çok popüler hale geldi, Birçok Android telefon kullanıcısı arasında popüler bir trend haline geldi. Kimliğinizi kaydetme ve anonim sohbet programları aracılığıyla başkalarıyla iletişim kurma eğilimindeyseniz, bu alanda uzmanlaşmış güvenilir uygulamalara ihtiyacınız var.

Bu yazımızda, yüksek güvenlik seviyesinin yanı sıra çok popüler olan en iyi anonim sohbet uygulamalarının bir listesini elinize sunacağız, Böylece kimliğiniz ve kişisel verileriniz tamamen güvenli ve anonimdir.

OMEGLE Anonim sohbet uygulaması

en iyi anonim sohbet uygulamaları

Listemizdeki ilk uygulama ve şimdiye kadarki en belirgin ve popüler anonim sohbet uygulamalarından biri. Bu uygulama ilk kez 2008 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri popülaritesi artıyor. Uygulama, çok basit bir kullanıcı arayüzü ve karmaşık olmayan araçlar ve seçenekler sunar, böylece doğrudan ve uzun ayarlar ve seçenekler olmadan konuşmalar yapabilirsiniz.

Uygulama aracılığıyla, dünyanın her yerinden herhangi biriyle doğrudan iletişim kurabilirsiniz, kelimenin tam anlamıyla, Kimliğinizi anonim tutarken, Tabii ki konuştuğunuz kişinin kimliği de belli olmayacak. Uygulama üzerinden hoşunuza giden aktivite ve şeyleri ekleyebilirsiniz, Hobilerden, işten, spordan vb. Ve uygulamanın akıllı arama motoru, aynı hobileri ve ilgi alanlarını paylaşan insanları bulur ve size onlarla bağlantı kurma fırsatı verir.

Uygulamada iletişim için birçok ek araç vardır, Canlı fotoğraf veya video göndermek için bir kamera gibi, Ayrıca karşı tarafla canlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulama, Android cihazlar için tamamen ücretsizdir.

Uygulamayı indirmek için bu bağlantı .

Ayrıca okuyun: Android’den iPhone’a Veri Aktarmak için En İyi 4 Uygulama .

YIK YAK Anonim sohbet uygulaması

en iyi anonim sohbet uygulamaları

Kimliğinizi gizlemek ve yabancılarla anonim sohbet etmek için başka bir harika uygulama. Bu uygulama oldukça popülerdir ve dünyanın her yerinden geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir. Uygulama ayrıca ilgi alanları ve hobileri içerir ve diğer insanlar için bu ilgi alanlarına göre arama yapar.

Karşı tarafla iyi bir ilişki kurarken, uygulamanın genel anonim sohbetinden uygulamanın kendi içindeki özel iletişim kanallarına geçiş yapabilirsiniz, Bu da ona daha fazla yaklaşmanızı sağlar, Ek iletişim araçları sağlayarak, Fotoğraflar ve videolar gibi. Uygulamanın kullanıcı arayüzü basit ve çekicidir ve herhangi bir sohbet uygulamasının temel iletişim araçlarını sunar.

Uygulamayı indirmek için bu bağlantı .

WeChat uygulaması

Listemizdeki üçüncü başvuru, Bu sıralamaya rağmen dünya çapında en popüler ve yaygın anonim sohbet uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu uygulama milyonlarca kullanıcının güvenini kazanmıştır, O zaman tanıyabileceğin çok geniş bir arkadaş tabanına sahip olacaksın.

Uygulama, emoji çıkartmaları ile geleneksel iletişim araçlarını ve doğrudan telefonun kamerasından fotoğraf ve video gönderme özelliğini içerir. Tüm bunlara ek olarak, uygulama Android cihaz kullanıcıları için tamamen ücretsizdir.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek için bu bağlantı .

MeetMe تطبيق

Bu uygulama kapsamlı bir sosyal ağdır, 2005 yılında kurulan ve halen yaygın olarak kullanılan ve günümüze kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan. Bu uygulama, uygulama ve bilgisayar tarayıcıları aracılığıyla anonim bir sohbet açmanıza ve dünyadaki yabancılarla iletişim kurmanıza olanak tanır, Bu, bağlantı kurabileceğiniz daha fazla insan anlamına gelir.

Uygulama, kullanıcının 13 yaşından büyük olmasını gerektirir, Kullanıcıların psikolojik ve sosyal güvenlik nedenleriyle. Uygulama, yalnızca Google Play Store’da 50 milyondan fazla kez indirildi. Bu, bu sosyal ağın kendine özgü uygulamasına borçlu olduğu büyük popülariteyi gösterir.

Uygulama aşağıdaki özellikleri sunar:

  • Diğer kişiyle nasıl sohbet başlatacağınızı bilmiyorsanız, uygulamanın size sohbete başlamanız için önerdiği genel sosyal soruların bir listesi vardır.
  • Kamera ve emojiler aracılığıyla diğer insanlarla etkileşim kurma imkanı.
  • Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcı.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek için bu bağlantı .

Connected2.me uygulaması

en iyi anonim sohbet uygulamaları

Şirketin özel ağına dayanan başka bir benzersiz uygulama, Bu, dünyanın farklı yerlerinden uygulama aracılığıyla tanışabileceğiniz bütün bir kullanıcı ağı olduğu anlamına gelir. Uygulama herhangi bir ayrıntı veya özel veri girmeyi gerektirmez, Ancak kendiniz hakkında daha fazla bilgi eklemek için ek seçenekler vardır. Uygulamadaki arama motorunun ilgi ve eğilimlerinize uygun kişileri bulmasını istiyorsanız onlarla anonim sohbet edin.

Uygulama, yalnızca Google Play Store’da 50 milyondan fazla kez indirildi. Uygulamanın kendisi tamamen ücretsizdir. Ancak, bunları elde etmek için biraz para ödemenizi gerektiren bazı ek araçlar ve avantajlar vardır. Yukarıdakilere ek olarak, uygulama aşağıdaki özellikleri sağlar:

  • Kısa mesaj, fotoğraf, ses kaydı ve video gönderme özelliği, Karşı taraf ile doğrudan iletişim özelliğinin yanı sıra.
  • Uygulamadaki profiliniz sadece size görünür olacak, Başka kimse göremeyecek.
  • İstediğiniz hobi ve ilgi alanlarına göre başkalarını arama yeteneği, Örneğin, yüzmeye ilgi duyan insanları aramak gibi.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek için bu bağlantı .

Ayrıca okuyun: Gmail senkronizasyon sorununu çözmenin en iyi 6 yolu .

Bu, 2021 yılı için Android cihazlar için en belirgin ve en iyi anonim sohbet uygulamaları listemizdi. Bahsettiğimiz tüm uygulamalar, herhangi bir sohbet uygulamasında aradığınız temel özellikleri içerir. Doğru uygulamayı seçmek, kendi zevkinize ve arzunuza bağlı olan kişisel bir meseledir.

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button