Uygulamalar

En iyi 10 Android akıllı telefon klavye uygulaması

Çoğu Android telefon, önceden yüklenmiş bir varsayılan klavye uygulamasıyla birlikte gelir. Ama bazen, Biraz sınırlı olun, Pek çok avantajı içermez. Google Play Store’da Android telefonunuzda klavyeyi ayarlamanıza izin veren birçok klavye uygulaması olduğundan, Ancak özellikler ve performans açısından farklı olduklarını bilmelisiniz. Yavaş yanıt veren ve harika cihaz kaynaklarını tüketen bazı klavye uygulamaları vardır. Ayrıca, bildirim listesinde bazılarının reklam görüntülediğini de bulacaksınız.

Ve klavyeler parolalardan hasas bilgilere kadar yazdığınız her şeyi görebildiğinden; Güçlü bir kullanıcı güvenliği geçmişine ve güçlü gizlilik ilkelerine sahip, güvendiğiniz bir klavyeye sahip olmak önemlidir. Bu amaçla, Bugün Android için en iyi klavye uygulamalarını vurgulayacağız.

1. SwiftKey

En popüler ve kullanılan klavye uygulaması, SwiftKey. Yanıtta yüksek performans ve hızlı kelime tahmini ile karakterize edilen, Yanlış kelimeleri düzeltme özelliğine ek olarak, Ve dünyanın en çok konuşulan dillerine verdiği destek. Ayrıca klavyenin rengini ve boyutunu özelleştirebilir ve temayı değiştirebilirsiniz. Ve daha birçok şey.

Ayrıca, daha hızlı ve daha kolay giriş yapmak ve sözlüğünüze yaygın ifadeler eklemek için otomatik yazma ve hareket etme konusunda size yardımcı olan gelişmiş teknolojilere sahiptir. Ayrıca Instagram, Facebook ve Twitter gibi diğer uygulamalarda yazı stilinizi tanıyabilir ve uyarlayabilir. Çok güvenlidir Giriş bilgileri, kredi kartları, banka hesapları ve daha fazlası gibi yazarken hasas bilgileri korumanıza olanak tanır.

 Klavye uygulaması

2. Fleksy

Fleksy klavye, tüm temel özellikler için desteğe sahiptir, Kaydırma ve hareket kontrolleri, web araması, GIF animasyon desteği ve birçok premium tema ve uzantı içerir. Artı, klavyeyi ihtiyaçlarınıza göre küçültebilir veya büyütebilirsiniz. Renkleri ve düzeni değiştirmenin yanı sıra.

Çeşitli QWERTY, AZERTY, QWERTZ, Dvorak ve Colemak klavye formatlarını destekler, Ve birden çok dilde yazın, Ve bu klavyenin genel olarak mobil platformdaki başarısına katkıda bulunan diğer ayırt edici özellikler.

Klavye uygulaması

Ayrıca oku: Dokunmatik ekran Android telefonunuzda yanıt vermiyor … endişelenmeyin, düzeltmenize yardımcı olacağız

3. GO Klavye

Popüler emoji klavye uygulaması, Klavyeden gitmek. Basit bir tasarıma sahip, kullanımı kolay bir arayüz ile karakterizedir. Ve onu 10.000’den fazla klavye temasıyla değiştirebilme özelliğine sahip ayırt edici bir görünüme sahiptir. Ayrıca 1.600’den fazla emojiye sahiptir. Ve doğrudan klavyeden sosyal ağlarda gönderilebilen ve paylaşılabilen devasa bir GIF kitaplığı.

GO Keyboard ayrıca yazı tipini bu klavyede bulunan çeşitli farklı yazı tipleriyle değiştirmenize olanak tanır. 60’tan fazla farklı dili destekler, Ayrıca sadece baş harflerini yazarak hangi kelimeleri yazmak istediğinizi tahmin etme özelliğine de sahiptir.

Klavye uygulaması

4. Gboard

Şüphesiz en popüler klavye uygulaması; İyi bilinen Google’dan Gboard’dur. Bu uygulama genellikle bazı Android cihaz türlerinde varsayılan olarak yüklü olarak gelir. En iyi, sorunsuz ve kullanımı kolay uygulamalardan biridir. Ayrıca aşağıdakiler gibi birçok özellik içerir: Klavye temasını değiştirme yeteneği, Kaydırma yazısı, Gif desteği, Ve kelime tahmin özelliği.

Ve tabii ki dünyanın en büyük arama motorunun gücünden güç alıyor, Tek bir yerde daha fazla hizmet sunmak için yerleşik olarak bulunan basit bir seçenektir. Ayrıca, dünyanın her yerinde en çok kullanılan klavye yapan yaklaşık 300 dili destekler.

Klavye uygulaması

5. Dilbilgisi

Yazınızın yazım ve dil bilgisi hatalarından arınmış olmasını istiyorsanız, ünlü Grammarly sitesi tarafından sağlanan klavye uygulaması harika bir seçimdir. Gmail, Facebook, Twitter, Linkedin ve diğer birçok site gibi platformlarla bütünleşir. Uygulama aynı zamanda tüm hatalarınızı açıklarken aynı zamanda metni yaygın gramer hataları için tarar. Uygulama, metninizi daha profesyonel hale getiren ve daha fazla pazarlama gücüne sahip olan alternatif kelimeler önerir.

Ve Grammarly klavye uygulaması basit ve sorunsuz bir arayüze sahiptir; Ana amacı dilbilgisi ve dilbilimsel hataları hızlı ve beklemeden düzeltmek olduğu için, Bu, onu hızlı ve hatasız yazmak isteyenler için mükemmel bir klavye haline getirir. Bu benzersiz klavye, Play Store’dan 10 milyondan fazla indirme topladı.

Klavye uygulaması

Ayrıca oku: Google Podcasts uygulamasından podcast bölümlerini indirmeyen hataları düzeltir

Nawar Wassouf

Tekneik Eng

Related Articles

Back to top button